Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Mechanik

Polskie Młyny S.A.

Teresin

9 dni temu

POLSKIE MŁYNY S.A. - firma z długoletnią tradycją w branży zbożowo-młynarskiej, największy producent mąk piekarniczych i paczkowanych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Mechanik

Miejsce pracy: Teresin

OPIS STANOWISKA:

  • Udział w zapewnieniu ciągłości utrzymania ruchu maszyn i urządzeń poprzez usuwanie awarii i usterek mechanicznych,
  • Wykonywanie konserwacji, przeglądów i remontów maszyn, urządzeń i instalacji technicznych,
  • Podejmowanie działań zapobiegawczych w celu wyeliminowania ewentualnych przyczyn niesprawności maszyn i urządzeń,
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej wykonywanych prac,
  • Realizacja zaplanowanych remontów oraz usuwanie awarii i usterek maszyn i urządzeń,
  • Regeneracja części zamiennych remontowanych maszyn i urządzeń,
  • Utrzymanie ciągłości pracy podległych maszyn, urządzeń oraz instalacji,
  • Dbałość o powierzone na stanowisku pracy maszyny, urządzenia i sprzęt,
  • Zgłaszanie potrzeb materiałowych i części zmiennych,
  • Aktywną współpracę z innymi działami UR,
  • Instalowanie, uruchamianie i przemieszczanie maszyn oraz urządzeń,
  • Przeprowadzanie przeglądów technicznych, napraw bieżących średnich i głównych maszyn oraz urządzeń,
  • Ocenianie stanu technicznego maszyn i urządzeń z wykorzystaniem sprzętu diagnostycznego,
  • Kontrolowanie i regulowanie maszyn po naprawach,
  • Przestrzegać przepisy BHP i p.poż.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o kierunku mechanicznym lub pokrewny,
  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego,
  • Znajomość mechaniki; hydrauliki siłowej i pneumatyki,
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie serwisu / napraw / konserwacji,
  • Wiedza z zakresu budowy i mechaniki maszyn,
  • Gotowości do pracy w ruchu ciągłym (praca zmianowa),
  • Zdolności do pracy na wysokości powyżej 3 m.
  • Umiejętności czytania i posługiwania się dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń,
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz logiczne podejście do napotkanych problemów,
  • Mile widziane Prawo jazdy kategorii B,
  • Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy,
  • Mile widziane umiejętności spawania i cięcia stali.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków,
  • Pracę w miłej atmosferze.
Marka Polskie Młyny czerpie z doświadczeń ponad 100-letniej tradycji. Najstarszy młyn, w Nakle, rozpoczął pracę już w 1904 roku. Nasze pierwsze wyroby zbożowe cieszyły się wyjątkową popularnością wśród mieszkańców Kujaw. Podobnym doświadczeniem mogą się pochwalić również Młyny Szymanów oraz Kluczbork, dzięki którym produkty pod nazwą Polskie Młyny i Szymanów podbiły serca wszystkich Polaków.

Polskie Młyny S.A. to największy polski producent mąki, a Mąka Szymanowska jest najczęściej wybieraną paczkowaną mąką w Polsce. Szacunek do chleba, tak mocno zakorzeniony w polskiej tradycji jest dla nas największym zobowiązaniem i źródłem inspiracji. Z najwyższą dbałością odnosimy się więc do mąki oraz wszystkich produktów z niej wytwarzanych. Dbałość o jakość i smak naszych wyrobów stanowi fundament naszej działalności. Zależy nam, by tradycja i doświadczenie zdobyte w przeciągu wieku naszej działalności widoczne były w każdym z naszych produktów.

DOŁĄCZ DO NAS!

Poznaj

Bakoma Sp. z o.o.

Poznaj nas!

Bakoma Sp. z o. o. powstała w 1989 roku i jest największym polskim producentem galanterii mlecznej. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie, a produkcja jogurtów, serków i deserów mlecznych odbywa się w nowoczesnym zakładzie w Elżbietowie koło Sochaczewa. Bakoma buduje pozycję silnego producenta przetworów mlecznych również za granicą, odkąd Polska weszła do Unii Europejskiej w 2004 roku. Nasze produkty są dostępne w krajach takich jak: USA, Anglia, Irlandia, Portugalia, Słowacja, Węgry, Rumunia, Rosja, Litwa, Estonia. W trosce o jakość oferowanych wyrobów oraz ich bezpieczeństwo Bakoma wdrożyła i utrzymuje system analiz i kontroli punktów krytycznych (HACCP) oraz system zapewnienia jakości zgodny z międzynarodową normą ISO 9001.

Proces Rekrutacji Bakoma

1 Krok
Rozmowa Telefoniczna

Jeśli Twoja aplikacja nas zainteresuje i spełnia nasze oczekiwania na stanowisko na które rekrutujemy możesz spodziewać się telefonu z naszej strony.

2 Krok
Rozmowa Rekrutacyjna

Jeśli po rozmowie telefonicznej nadal jesteś zainteresowany współpracą z nami umówimy spotkanie w dogodnym terminie – poznamy się bliżej.

3 Krok
Propozycja Współpracy

Jeśli na rozmowie warunki współpracy będą odpowiednie dla obu stron otrzymasz propozycję współpracy.

Więcej

Korzyści płynące z współpracy

Opieka medyczna Enel Med

Multisport

Możliwości z korzystania z ubezpieczenia grupowego

Kasa zapomogowo-pożyczkowa

Dofinansowanie do posiłków

Kursy językowe

Więcej

Poznaj stanowisko: Mechanik

Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Mechanik Praca Mechanik

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (640)
Wałbrzych (60)
Legnica (114)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (232)
Toruń (144)
Lubelskie:
Lublin (233)
Chełm (33)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (813)
Tarnów (97)
Nowy Sącz (85)
Mazowieckie:
Warszawa (2002)
Radom (176)
Płock (62)
Opolskie:
Opole (237)
Nysa (61)