Zobacz więcej ofert pracy

Menadżer ds. Sieci Serwisowych

Inter Cars S.A.
Piekary
praca stacjonarna
1186 dni temu

INTER CARS S.A. to największy dystrybutor części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej. Inter Cars S.A. prowadzi aktywną sprzedaż poprzez sieć sprzedaży w 14 krajach. W ofercie spółki znajdują się części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych oraz części zamiennych i akcesoriów do naczep, przyczep, autobusów, maszyn rolniczych i motocykli.

Chcesz zajmować się zarządzaniem warsztatami w sieciach zrzeszonych Inter Cars S.A. ?

Dołącz do naszego Zespołu!

Miejsce pracy: małopolskie / Piekary

Zadania:

  • Pozyskiwanie do sieci
  • Kreowanie i wdrażanie strategii rozwoju sieci
  • Cykliczne wyjazdy do klientów sieciowych zrzeszonych sieciach  (obserwacja, działania wspierające i podnoszące jakość usług,  budowanie planu działania z klientem)
  • Audyt
  • Analiza technik sprzedaży pod kątem ich efektywności/ doradztwo biznesowe
  • Podejmowanie działań mających na celu wsparcie i zwiększenie sprzedaży ( klient przyjeżdżający do warsztatu)
  • Prowadzenie sesji coachingach z pracownikami BOK-u

Bądź na tak, jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu siecią warsztatów
  • Znasz lokalny rynek motoryzacyjny
  • Posiadasz prawo jazdy kategorii B
  • Masz optymistyczne podejście do świata i ludzi
  • Poruszanie się po środowisku MS Office nie sprawia Ci trudności

Co możemy Ci zaoferować?

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę z możliwością nawiązania długotrwałej współpracy
  • Wynagrodzenie: podstawa + premia uzależniona od wyników
  • Swobodę działania - lubimy kreatywnych, skutecznych ludzi
  • Niezbędne narzędzia do pracy: telefon, komputer
  • Bogaty pakiet szkoleń w zakresie rozwoju umiejętności specjalistycznych, językowych - indywidualnie dobrany do potrzeb
Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego (podstawa prawna: przetwarzanie niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy). Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego. Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

Poznaj

Grupa Inter Cars

Warszawa Młociny
ul. Zgrupowania AK „Kampinos” 15
01-943 Warszawa

Inter Cars to rozpoznawalna marka, wiarygodny pracodawca i partner biznesowy. Firma rozpoczęła działalność w 1990 roku jako "rodzinny biznes", który obecnie jest nowoczesną i prężnie działającą organizacją. Udaje nam się zachować niekorporacyjny styl i atmosferę w pracy, dlatego kandydaci znają nas z przyjaznej kultury organizacyjnej. Do pracy w naszej firmie chcemy zaprosić specjalistów z różnych obszarów, którzy poszukują firmy z jasno określoną strategią biznesową, z ciekawymi projektami i oferującą nowoczesne narzędzia pracy.

Proces rekrutacji

Krok analiza aplikacji Analizujemy wszystkie nadesłane kandydatury
Krok wywiad telefoniczny Z wybranymi kandydatami realizujemy wywiad telefoniczny lub spotkanie
Krok zatrudnienie Jednej z tych osób złożymy ofertę zatrudnienia