Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Dyrektora Hotelu

    Mercure Poznań Centrum   Poznań    praca stacjonarna
    menedżer / dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    1 godz.
    Twoja misja Odpowiedzialny/na będziesz za działalność operacyjną hotelu w celu osiągnięcia założonych wyników ekonomiczno-finansowych oraz jakościowych. Będziesz liderem dla doświadczonego, wieloosobowego i kompetentnego zespołu, będąc wzorem do naśladowania, który zainspiruje...
Zobacz więcej ofert pracy

Menager Hotelu

Hotel Lajkonik Zawoja
Zawoja
praca stacjonarna
3611 dni temu

Ogłoszenie numer: 463580, z dnia 2014-07-02

Hotel Lajkonik w Zawoi - położony w  malowniczej miejscowości u podnóża Babiej Góry, we wschodniej części Beskidu Żywieckiego na granicy Babiogórskiego Parku Narodowego.

Nasza strona:

www.hotellajkonik.com.pl

Miejsce pracy: Zawoja

Opis stanowiska

  • dbałość o wysokie obłożenie hotelu
  • kreowanie wizerunku hotelu
  • organizacja i zarządzanie pracą personelu
  • utrzymywanie dobrych relacji z aktualnymi klientami hotelu,
  • bieżące monitorowanie wyników sprzedaży.
  • planowanie i prowadzenie działań sprzedażowych na rzecz hotelu

Wymagania

  • wymagane doświadczenie w zakresie kierowania zespołem;
  • znajomość branży hotelarskiej
  • kreatywność
  • samodzielność w działaniu
  • łatwości nawiązywania i podtrzymywania relacji,
  • zaangażowania, dyspozycyjności,

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie