Najnowsze oferty pracy

  • Team Lead Logistics (m/f/d)

    ISG Personalmanagement GmbH   lubuskie    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator / menedżer
    10 godz.
    Lusatia / Łużyce / Lausitz Salary range: 130.000,- to 130.000,- PLN per year Your daily responsibilities: Taking responsibility for organizing the daily operational tasks in the logistics department, including packaging, picking, shipping, receiving, and warehousing Leading a team of approximately...
Zobacz więcej ofert pracy

Menedżer ds. Logistyki

Klient portalu Praca.pl
Białystok
praca stacjonarna
2102 dni temu

Ogłoszenie numer: 2019794, z dnia 2018-07-25

Jesteśmy firmą działającą na rynku polskim od ponad 25 lat. Jesteśmy liderem sprzedaży w branży nabiałowej w związku z dynamicznym rozwojem i tworzeniem nowych kanałów dystrybucji poszukujemy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Białystok

Opis stanowiska

  • analiza bieżących procesów logistycznych,
  • selekcja procesów podlegających poprawie,
  • opracowanie, uzgodnienie i wdrożenie rozwiązań optymalizujących,
  • kierowanie projektami logistycznymi w ramach całej logistyki,
  • sprawowanie nadzoru nad prawidłowym funkcjonowaniem łańcucha dostaw,
  • nadzorowanie procesów i procedur związanych z infrastrukturą logistyczną,
  • kontrola budżetu, inicjatywy oraz nadzór w zakresie optymalizacji kosztów dostaw oraz magazynowania wraz z infrastrukturą,
  • monitorowanie i raportowanie kluczowych wskaźników efektywności,
  • zarządzanie funkcjonalne podległymi obszarami,
  • gotowość do podróży służbowych.

Wymagania

Doświadczenie zawodowe:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie dystrybucyjnej,
  • wykształcenie wyższe z zakresu Logistyki, Planowania Łańcucha Dostaw lub innego kierunku związanego z zarządzaniem ww. obszarem,
  • zaawansowana znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excela,
  • bardzo dobre zdolności analityczne,
  • znajomość systemów klasy ERP i WMS.

Cechy osobowości:

  • nastawienie na ciągłe doskonalenie procesów,
  • umiejętność budowania silnych relacji z klientem wewnętrznym,
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz adaptacji do zmieniającego się, dynamicznego środowiska,
  • bardzo dobre umiejętności negocjacyjne,
  • bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szkolenia,
  • pracę w młodym zespole.