Najnowsze oferty pracy

  • Global Head of Insurance

    Malta Trading Sp. z o.o. SK.   Malta, Sliema    praca stacjonarna
    menedżer / dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    11 godz.
    Responsibilities of the Role In-house Insurance Broker for the Kronospan global insurance needs which mainly consists of a global Property Damage and Business Interruption program, General Liability Insurance and Marine Open Cover; Internal insurance contact person for all Kronospan entities;...
Zobacz więcej ofert pracy

Menedżer ds. Projektów Unijnych

Cerrad sp. z o.o.
Starachowice
praca stacjonarna
1627 dni temu

Firma CERRAD Sp. z o. o.

Producent płytek ceramicznych klinkierowych i gresowych
w związku z intensywnym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Starachowice
Region: świętokrzyskie

Osoba zatrudniona na stanowisku Menedżer ds. projektów unijnych będzie wsparciem dla kadry zarządzającej w zakresie podejmowanych działań projektowych, bezpośrednio raportującą do Członka Zarządu ds. Finansów.

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie dużych projektów inwestycyjnych współfinansowanych z funduszy unijnych (NCBiR);
  • Koordynacja pracy zespołów projektowych;
  • Nadzór nad rozliczaniem środków unijnych;
  • Zarządzanie budżetami projektów;
  • Ścisła współpraca z działem inwestycji, produkcji, księgowości;
  • Ścisła współpraca z NCBiR oraz konsultantami ds. projektów unijnych;
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej;
  • Przygotowywanie raportów dotyczących wdrażanego projektu;

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne;
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów współfinansowanych z funduszy unijnych (NCBiR);
  • Praktyczna wiedza z zakresu prowadzenia projektów (metodologia zarządzania projektami);
  • 5 letnie doświadczenie zawodowe, mile widziane doświadczenie w firmach produkcyjnych;
  • Wiedza z dziedziny księgowości będzie dodatkowym atutem;
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji biznesowych;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w dużej, dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji;
  • Ciekawą i ambitną pracę;
  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania,
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa);
  • Miłą atmosferę pracy w ambitnym i profesjonalnym zespole;
Klauzula informacyjna

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Cerrad sp. z o.o. z siedzibą w Starachowicach (27-200), przy ulicy Radomskiej nr 49 B. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez adres e-mail: iod@cerrad.com

Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych odbędzie się w celu przeprowadzenia obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody, w celu udziału w przyszłych rekrutacjach i przechowywania ich w bazie rekrutacyjnej Cerrad sp. z o.o. przez okres 2 lat. Podstawą prawną naszych działań jest art. 6 ust 1 lit. b Rozporządzenia Ogólnego o Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej: „RODO”), w zw. z art. 22¹ Kodeksu pracy - w sytuacji gdy rekrutacja prowadzi do zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę. W takiej sytuacji przetwarzanie danych w zakresie szerszym niż wskazany w art. 22¹ Kodeksu pracy obywa się również w oparciu o Pani/Pana dobrowolną zgodę.

Odbiorcą podanych przez Panią/Pana danych osobowych mogą być podmioty trzecie wspierające Cerrad sp. z o.o. w procesie rekrutacji (doradztwo w zakresie rekrutacji, wsparcie w zakresie IT), przy czym podmioty te przetwarzają dane wyłącznie zgodnie z naszymi zaleceniami i na podstawie zawartych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych do innego administratora. W sytuacji w której przetwarzanie danych odbywa się w oparciu o Pani/Pana dobrowolną zgodę, przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania tej zgody w dowolnym momencie, przy czym wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Ponadto przysługuje Pani/Panu prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy prawa.

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celu w postaci rekrutacji. Konsekwencją niepodania danych w zakresie wynikającym z art. 22¹ Kodeksu pracy będzie brak możliwości udziału w procesie rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest w pełni dobrowolne.

Wyrażona zgoda może zostać wycofana w każdej chwili. Oświadczenia dotyczące Pana/Pani danych osobowych, w tym o wycofaniu zgody należy kierować na adres mailowy: iod@cerrad.com