Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Menedżer ds. Ubezpieczeń i Inwestycji

Aviva Sp. z o.o.

Sławno

54 dni temu

Aviva jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku ubezpieczeniowo - finansowym. Zaufały nam 34 miliony Klientów w krajach Europy, Azji i w Kanadzie. Zapewniamy naszym Klientom bezpieczeństwo, ubezpieczając ich życie, zdrowie i majątek oraz dbamy o ich przyszłość oferując plany oszczędnościowe, inwestycyjne i emerytalne.
Miejsce pracy: Sławno

Najważniejsze zadania Menedżera Zespołu to:

  • rekrutacja i wdrażanie do pracy nowych członków zespołu
  • odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży
  • szkolenie, motywowanie oraz monitorowanie pracy członków zespołu
  • dbanie o jakość sprzedaży

Idealnego Kandydata na Menedżera Zespołu cechuje:

  • doświadczenie w sprzedaży – mile widziane w branży ubezpieczeniowej
  • doświadczenie w rekrutacji i budowaniu zespołu
  • wyższe wykształcenie
  • inicjatywa w działaniu, proaktywność

Jesteś zainteresowany? Czekamy na Ciebie!

Naszym Menedżerom oferujemy:

  • motywacyjny system wynagradzania
  • jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego
  • profesjonalny system szkoleń menedżerskich
  • wsparcie na każdym etapie wdrożenia do zawodu

Poznaj

Jak do nas dołączyć?

Zależy nam, by do naszej firmy trafiali najlepsi, dlatego opracowaliśmy proces rekrutacji, który pozwala nam dobrze poznać kandydata i jego predyspozycje zawodowe, Jednocześnie kandydat ma możliwość poznania naszej firmy oraz sprawdzenia, na ile proponowana przez Avivę wizja kariery mu odpowiada. Kluczową rolę w procesie rekrutacji pełni Menadżer zespołu, do którego w przyszłości dołączy nowy Agent.

Proces rekrutacji

Krok Analiza CV
KrokPierwsze spotkanie rekrutacyjne
KrokTesty predyspozycji
KrokDrugie spotkanie rekrutacyjne
KrokSpotkanie z Dyrektorem oddziału
KrokPodpisanie umowy szkoleniowej

Poznaj stanowisko: Kierownik Zespołu Handlowców

Kierownik zespołu handlowców, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest bezpośrednim zwierzchnikiem i koordynatorem bieżących działań personelu handlowego firmy lub przedsiębiorstwa. Kierownik reguluje zatrudnienie w obrębie podległego mu zespołu, prowadząc rozmowy kwalifikacyjne i negocjacje z rekrutowanymi pracownikami, opracowuje harmonogram prac i kontroluje jego poprawne realizowanie. Osoba zatrudniona w tym charakterze ...
Kierownik Zespołu Handlowców Praca Kierownik Zespołu Handlowców