Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Menedżer Zespołu Sprzedaży

Aviva Sp. z o.o.

Zielona Góra

24 dni temu

Aviva należy do liderów rynku ubezpieczeń w Europie, działa też w Azji i w Kanadzie. Dla 33 milionów klientów
w 16 krajach pracuje blisko 30 tys. pracowników.  Aviva docenia ludzi za to kim są i za wkład, który wnoszą.

Miejsce pracy: Zielona Góra
Zadania:
  •  Rekrutacja i wdrażanie do pracy nowych członków zespołu
  •  Odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży
  •  Szkolenie, motywowanie oraz monitorowanie pracy członków zespołu
  •  Dbanie o jakość sprzedaży
Wymagania:
  •  Doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  •  Mile widziane doświadczenie w sprzedaży
  •  Konsekwencji w dążeniu do celu i zaangażowania
  •  Gotowości na nowe wyzwania
Oferujemy:
  •  Motywacyjny system wynagradzania
  •  Jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego
  •  Profesjonalny system szkoleń menedżerskich
  •  Wsparcie na każdym etapie wdrożenia do zawodu

Prosimy o dodanie do CV następującej klauzuli:

Zgodnie z art. 6 ust 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej przeze mnie ofercie współpracy w celu udziału w procesie rekrutacji organizowanym przez Aviva Sp. z o.o. Informuję jednocześnie, że zapoznałam/em się z Polityką Prywatności dla kandydatów na Kierowników obowiązującą w Avivie.

Poznaj

Jak do nas dołączyć?

Zależy nam, by do naszej firmy trafiali najlepsi, dlatego opracowaliśmy proces rekrutacji, który pozwala nam dobrze poznać kandydata i jego predyspozycje zawodowe, Jednocześnie kandydat ma możliwość poznania naszej firmy oraz sprawdzenia, na ile proponowana przez Avivę wizja kariery mu odpowiada. Kluczową rolę w procesie rekrutacji pełni Menadżer zespołu, do którego w przyszłości dołączy nowy Agent.

Proces rekrutacji

Krok Analiza CV
KrokPierwsze spotkanie rekrutacyjne
KrokTesty predyspozycji
KrokDrugie spotkanie rekrutacyjne
KrokSpotkanie z Dyrektorem oddziału
KrokPodpisanie umowy szkoleniowej
Poznaj stanowisko: Kierownik Zespołu
Kierownik Zespołu (Team Leader) jest to przywódca grupy liczącej od 5 do 10 osób, tzw. menedżer. Kierownik Zespołu odpowiada za osiągnięcia całego zespołu, czyli integruje pracowników, oceniania ich prace, motywuje oraz dostosowuje zadania do możliwości pracowników. Poza tym, dba o wysokie standardy wykonywanej pracy, prowadzi szkolenia wewnętrzne oraz wdraża nowych pracowników, a także przygotowuje ...
Praca Kierownik Zespołu