Mistrz Produkcji

Vinderen Mikspol Sp. Z o.o.

Sochaczew

15 dni temu

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Vinderen Mikspol i marki Morgan & Moller w zakresie sprzedaży elementów z betonu architektonicznego, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Sochaczew
Poziom wykształcenia:
  • wykształcenie minimum zawodowe, mile widziane średnie techniczne
Oczekiwania:
  • min. 2- letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • umiejętności zarządzania i organizacji pracy;
  • motywacji do osiągania wysokich wyników;
  • prawa jazdy kat. B;
  • wysoki poziom motywacji do pracy i zaangażowania;
  • dobra znajomość obsługi MS Office (Word, Excel);
  • umiejętność planowania i analitycznego myślenia;
  • komunikatywność, zdolności interpersonalne.
Zakres obowiązków:
  • nadzorowanie i  koordynowanie pracy pracowników  na zmianie produkcyjnej;
  • terminowa realizacja planu produkcji;
  • utrzymywanie standardów jakościowych obowiązujących w firmie;
  • współpraca z Kierownikiem Zakładu;
  • organizacja pracy zespołu Działu Produkcji;
  • planowanie, zaopatrywanie oraz realizacja harmonogramu produkcji;
  • nadzór nad dokumentacją produkcyjną;
  • dbanie  o przestrzeganie zasad BHP w Dziale Produkcji i w określonych sytuacjach opisanych w umowie w całym Zakładzie produkcyjnym;
  • wykonanie innych poleceń przełożonych.
Oferujemy:
  • możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy;
  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń.

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj

Vinderen Sp. z o.o.

Znaczący, polski producent i importer materiałów budowlanych poszukuje kandydata na stanowisko Sprzedawcy/Magazyniera.

Poznaj stanowisko: Mistrz
Mistrz - tytuł przyznawany osobie, która osiągnęła najwyższy stopień wiedzy lub umiejętności w danej dziedzinie; ciesząca się swoistym autorytetem i będąca wzorem do naśladowania, dzięki czemu posiada pozycję/stanowisko, które wyróżnia ją spośród ogółu. Mianem tym określa się też wykwalifikowanego pracownika, który sprawuje nadzór nad produkcją w danym ...
Praca Mistrz