Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator Serwisu

    Bergerat Monnoyeur sp. z o.o.   Szczecin, Ul. Przyszłości 13    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Zakres obowiązków: Zarządzanie całością procesu zleceń – oferty, obsługa klienta, obsługa zamówień; Koordynacja pracy zespołu Mechaników; Współpraca serwisowa z innym działami firmy: maszyny nowe i używane, wynajem; Dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług serwisowych;
Zobacz więcej ofert pracy

Mistrz serwisu samochodowego

Ursyn Car
Warszawa, Ursynów
kierownik/koordynator
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
213 dni temu

Od 1980 roku prowadzimy serwis mechaniczny i blacharsko-lakierniczy na warszawskim Ursynowie oraz salon sprzedaży samochodów Ford używane, a w 2008 roku została otwarta filia Ursyn Car w Piasecznie.

Miejsce pracy: Warszawa, Ursynów
Główne zadania:
  • Zarządzanie serwisem samochodowym i podległym personelem
  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej
  • Maksymalizacja produktywności i efektywności pracy serwisu
  • Podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych
  • Dbanie o wizerunek serwisu i firmy Ursyn Car
Od kandydata oczekujemy:
  • Wykształcenia technicznego
  • Doświadczenia na stanowisku mistrza hali/mistrza serwisu w branży motoryzacyjnej
  • Sumienność w realizacji powierzonych zadań
  • Odpowiedzialność za wysoką jakość wykonanej pracy
  • Rzetelność, dokładność, zaangażowanie
  • Czynne prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie stałe oraz prowizja
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • System szkoleń wg standardów marki Ford

Poznaj

Ursyn Car

Ursyn Car najstarszy autoryzowany serwis Forda w Warszawie. Istniejemy od 1980 roku na na warszawskim Ursynowie, w 2007 roku została otwarta filia Ursyn Car w Piasecznie.