Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Mistrz zmianowy

Lumel Alucast Sp. z o.o.

Zielona Góra

70 dni temu

Ogłoszenie numer: 2004588, z dnia 2018-07-12

W Lumel liczy się pozycja najbardziej popularnej marki branżowej w Polsce.

W Lumel liczy się tytuł firmy 25-lecia w Zielonej Górze.

W Lumel liczysz się Ty, Twoje pomysły i Twoja kariera.

Lumel – liczy się wszystko.

Miejsce pracy: lubuskie / Zielona Góra

Opis stanowiska

W obszarze obróbki skrawaniem odlewów aluminiowych na maszynach CNC:

  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego,
  • zarządzanie zespołem pracowników,
  • zapewnienie realizacji planu produkcji oraz zapewnienie terminowości, efektywności, jakości i bezpieczeństwa pracy,
  • udział w doskonaleniu procesu produkcyjnego,
  • monitorowanie kluczowych wskaźników procesu produkcyjnego,
  • przeprowadzanie szkoleń.

Wymagania

  • wykształcenie średnie - techniczne (mile widziane w obszarze obróbki skrawnaniem, mechaniki lub pokrewne),
  • doświadczenie na stanowisku brygadzisty, mistrza w przedsiębiorstwie produkcyjnym,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • zdobycie doświadczenia w firmie będącej liderem na rynku precyzyjnych odlewów ciśnieniowych,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • transparentny system premiowy,
  • pakiet świadczeń socjalnych (m. in. dofinansowanie do zajęć rekreacyjno-sportowych, wakacji, świąt),
  • szkolenia wspierające rozwój zawodowy,
  • pełne wsparcie przez cały okres kariery w Lumel Alucast Sp. z o.o.,
  • możliwość zakwaterowania dla osób spoza Zielonej Góry.

Poznaj

Należymy do czołowych europejskich producentów urządzeń automatyki przemysłowej oraz precyzyjnych odlewów ciśnieniowych. Działamy na rynku od 1953 r. LUMEL ALUCAST Sp. z o. o. specjalizuje się w - produkcji i obróbce odlewów wysokociśnieniowych ze stopów aluminium - projektowaniu i wykonawstwie form i narzędzi - usługach w zakresie obróbki mechanicznej (CNC), powierzchniowej, lakierowania i montażu - doradztwie technicznym

Poznaj stanowisko: Mistrz

Mistrz - tytuł przyznawany osobie, która osiągnęła najwyższy stopień wiedzy lub umiejętności w danej dziedzinie; ciesząca się swoistym autorytetem i będąca wzorem do naśladowania, dzięki czemu posiada pozycję/stanowisko, które wyróżnia ją spośród ogółu. Mianem tym określa się też wykwalifikowanego pracownika, który sprawuje nadzór nad produkcją w danym ...
Mistrz Praca Mistrz