Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Mistrz Zmianowy

NSK Bearings Polska S.A.

Kielce

4 dni temu

Ogłoszenie numer: 2121365, z dnia 2018-10-11

NSK jest japońskim, wiodącym na świecie dostawcą łożysk, komponentów dla przemysłu samochodowego, produktów precyzyjnych i mechatronicznych. NSK zatrudnia ponad 30 000 osób na całym świecie

i osiąga sprzedaż w wysokości 975 bln JPY.

NSK Bearings Polska S.A. z siedzibą w Kielcach zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: świętokrzyskie / Kielce

Opis stanowiska

  • Zarządzanie zespołem ok. 50 pracowników (organizacja pracy, motywowanie, nadzorowanie procesów),
  • Ewidencjonowanie czasu pracy podległych pracowników,
  • Odpowiedzialność za przestrzeganie zasad BHP oraz innych obowiązujących przepisów przez podległych pracowników,
  • Przeprowadzanie szkoleń stanowiskowych dla nowych pracowników,
  • Nadzorowanie dostaw komponentów do produkcji i weryfikacja dostaw,
  • Realizacja procesu wytwarzania oraz przygotowywanie raportów i rozliczeń z bieżącej produkcji,
  • Nadzór nad ciągłością pracy maszyn i utrzymaniem ich w dobrym stanie technicznym,
  • Optymalizowanie procesów produkcyjnych pod kątem wydajności pracy,
  • Przestrzegania systemu jakości i wdrażanie procesów ciągłego doskonalenia.

Wymagania

  • Minimum roku doświadczenia na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Umiejętność obsługi komputera w stopniu dobrym,
  • Wykształcenie wyższego technicznego,
  • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji oraz pracy pod presją czasu,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

NSK oferuje pracę w prestiżowej firmie o ponad stuletniej tradycji i ugruntowanej pozycji na rynku, stabilność zatrudnienia z możliwością rozwoju zawodowego i awansu, atrakcyjne wynagrodzenie a także ciekawą pracę w zespole.

Jeśli jesteś zainteresowany, prześlij nam swoje CV.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikujących prosimy o dołączenie w CV poniższej formuły:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie w celach rekrutacyjnych danych osobowych podanych przeze mnie w zakresie szerszym niż jest to wymagane przez przepisy prawa pracy"

Odwiedź stronę: http://www.nskeurope.pl/odpowiedzialnosc-2221.htm#tab4444 aby dowiedzieć się więcej na temat zaktualizowanej Polityki prywatności dla kandydatów do pracy w NSK Europe.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Mistrz

Mistrz - tytuł przyznawany osobie, która osiągnęła najwyższy stopień wiedzy lub umiejętności w danej dziedzinie; ciesząca się swoistym autorytetem i będąca wzorem do naśladowania, dzięki czemu posiada pozycję/stanowisko, które wyróżnia ją spośród ogółu. Mianem tym określa się też wykwalifikowanego pracownika, który sprawuje nadzór nad produkcją w danym ...
Mistrz Praca Mistrz

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest NSK Bearings Polska S.A..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (706)
Wałbrzych (53)
Legnica (86)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (170)
Toruń (93)
Lubelskie:
Lublin (150)
Chełm (23)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (888)
Tarnów (48)
Nowy Sącz (43)
Mazowieckie:
Warszawa (2127)
Radom (87)
Płock (38)
Opolskie:
Opole (173)
Nysa (36)