Najnowsze oferty pracy

  • Developer IT - Programista

    GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY   Gdańsk    praca stacjonarna   dziś wygasa
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    8 dni
    Gdański Uniwersytet Medyczny realizuje projekt Interdyscyplinarnego Pomorskiego Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC). Przez najbliższe kilka lat GUMed planuje zmienić świat medycyny cyfrowej. Szukamy osoby będącej spoiwem łączącym świat IT i medycznych badań naukowych, a to wszystko w...
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Programista Java Wrocław
Młodszy Administrator Sieci (umowa zlecenie)

Euro Bank S.A.
Wrocław
praca stacjonarna
3896 dni temu

Wrocław

główne zadania:

  • nadzorowanie funkcjonowania systemów sieciowych banku (optymalizacja procesów związanych z ich obsługą oraz zapewnienie ich bezpieczeństwa)
  • obsługa użytkowników i rozwiązywanie problemów
  • realizowanie zadań i celów Zespołu LAN/WAN
  • udział w projektach informatycznych

wymagania:

  • doświadczenie w administrowaniu urządzeniami Cisco
  • wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów
  • znajomość zagadnień związanych z sieciami lokalnymi i sieciami rozległymi
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolność analitycznego myślenia i szybkiego rozwiązywania problemów
  • dyspozycyjność  w wymiarze 40 godzin tygodniowo

oferujemy:

  • pracę w oparciu o umowę zlecenie
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • zadania uwzględniające wykorzystanie najnowocześniejszych technologii
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • wyjazdy integracyjne