Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Młodszy Analityk Finansowy

AUDIT Doradztwo Personalne

Okolice Wrześni

8 dni temu

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Środzie Wlkp., poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Wrześni
OPIS STANOWISKA:
  • Prace biurowe z zakresu analiz finansowych i rozliczeń,
  • Pomoc w przygotowywaniu rocznych planów i prognoz finansowych,
  • Aktywny udział zamknięciach kwartalnych i rocznych oraz audytach firmy,
  • Obsługa procesu rejestracji płatności przychodzących oraz wystawiania faktur,
  • Współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym,
  • Rozliczenia podatków VAT i CIT.
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse i rachunkowość, ekonomia),
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość j. angielskiego,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Zaangażowanie i dokładność.
OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Gorzowie Wielkopolskim, poszukujemy kandydata na stanowisko

Poznaj stanowisko: Analityk Finansowy

Analityk finansowy to osoba, która przygotowuje analizy finansowe oraz cykliczne raporty (tygodniowe, miesięczne), aktywnie współpracuje z menedżerami operacyjnymi i księgowością firmy oraz pomaga w projektach tworzenia budżetu rocznego i budżetów poszczególnych departamentów w firmie. Przygotowuje również analizy odchyleń od założonych planów, analizy i rozliczania projektów ...
Analityk Finansowy Praca Analityk Finansowy

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest AUDIT Doradztwo Personalne.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (701)
Wałbrzych (42)
Legnica (56)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (119)
Toruń (75)
Lubelskie:
Lublin (98)
Chełm (11)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (715)
Tarnów (33)
Nowy Sącz (32)
Mazowieckie:
Warszawa (1557)
Radom (57)
Płock (34)
Opolskie:
Opole (115)
Nysa (7)