Najnowsze oferty pracy

  • Operator maszyn (galwanizacja metali)

    BERGMAN Deutschland GmbH   podkarpackie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Niemcy
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   9 300 - 10 300 zł brutto/mies.  rekrutacja online
    6 dni
    Zadania: Obsługa maszyn produkcyjnych do galwanizacji metali; Przygotowywanie i zasilanie urządzeń w półprodukty; Kontrola jakości i zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego; Wykonywanie prac konserwacyjnych i kontrolnych na maszynach; Kontrola zużycia metali szlachetnych i optymalizacja procesu;
Zobacz więcej ofert pracy

Młodszy galwanizer

Koelner Rawlplug IP Sp. z o.o. Oddział w Łańcucie
Łańcut
praca stacjonarna
1066 dni temu

KOELNER RAWLPLUG IP SP. Z O. O.

ODDZIAŁ W ŁAŃCUCIE

lider produkcji wyrobów śrubowych

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łańcut

Zadania szczegółowe:

  • realizacja prac związanych z obróbką galwaniczną wyrobów śrubowych zgodnie z przyjętym przebiegiem procesu,
  • ustawienie podstawowych parametrów linii do obróbki galwanicznej,
  • kontowanie wyrobów do systemu,
  • realizacja produkcji zgodnie z przyjętą technologią,
  • praca w systemie 4-bryg.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • umiejętność posługiwania się podstawowym sprzętem pomiarowym,
  • uprawnienia kierowcy wózków spalinowych/elektrycznych,
  • zaangażowanie,
  • poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o wieloletniej tradycji,
  • przeszkolenie do wykonywania zleconych zadań,
  • szkolenia pracownicze podnoszące kwalifikacje,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • dodatkowe benefity: ZFŚS, dofinansowa stołówka zakładowa, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe.

Poznaj

Koelner Rawlplug IP Sp. z o.o. Oddział w Łańcucie (dawna Łańcucka Fabryka Śrub) jest jednym z wiodących producentów elementów złącznych w Europie. Ponad 60 lat doświadczenia sprawia, że oferowane przez nas wyroby spełniają najwyższe wymagania klientów z różnych branż. Wdrożony system zarządzania jakością, uzyskane certyfikaty i dopuszczenia oraz własny dział kontroli jakości, zapewniają wysoką jakość naszych produktów.
Dzięki systematycznej przebudowie i modernizacji parku maszynowego oraz procesów technologicznych staliśmy się zakładem w pełni nowoczesnym, zatrudniającym wysokokwalifikowaną kadrę inżynieryjno-techniczną.

Dysponujemy własnym, nowoczesnym zapleczem badawczo-rozwojowym. Zespół naszych pracowni składa się z Laboratoriów Chemicznego, Długości i Kąta, Metalograficznego oraz Badań i Symulacji.
Należymy do RAWLPLUG, który skupia szereg zakładów produkcyjnych oraz spółki dystrybucyjne obejmujące swoim zasięgiem wszystkie kontynenty.

Naszą misją jest dostarczanie klientom produktów o najwyższej jakości oraz konsekwentne wdrażanie innowacji zarówno produktowych jak i procesowych.

Od wielu lat budujemy swoje portfolio produktowe w oparciu o wyroby ze średniego i wysokiego segmentu, zaspokajając tym samym potrzeby wymagających klientów i profesjonalistów szukających nowych, niezawodnych i trwałych rozwiązań.
Wartości jakimi kierujemy się jako firma odzwierciedlają nasz sposób myślenia i determinują nasze wszystkie działania.