Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Młodszy informatyk

Archiwum Akt Nowych w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
1407 dni temu
Dyrektor poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 64548

Warunki pracy

Pracownikom oferujemy:
• dodatek za wysługę lat (powyżej 5 lat) od 5 do 20% wynagrodzenia w zależności od udokumentowanego stażu pracy,
• dodatkowe wynagrodzenie roczne (tzw. trzynastka),
• szkolenia, możliwość refundacji kosztów nauki języków obcych oraz studiów podyplomowych,
• pakiet socjalny (np. dofinansowanie do wypoczynku dla pracownika i jego dzieci, niskooprocentowane pożyczki, wsparcie finansowe w trudnych sytuacjach),
• dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych,
• dofinansowanie do kart sportowych,
• ubezpieczenie grupowe,
• pożyczki na cele mieszkaniowe na preferencyjnych warunkach,
• możliwość korzystania z Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej,
• dobrą lokalizację,
• miłą atmosferę pracy.
Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy oraz warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:
- praca biurowa przy komputerze,
- w budynku brak oznaczeń dla osób niewidomych,
- nie występują szkodliwe/niebezpieczne warunki pracy,
- praca w pokoju wieloosobowym,
- obsługa techniczna i serwisowanie systemów teleinformatycznych,
- praca w pomieszczeniach o dużym stopniu nasycenia w urządzenia techniczne i elektryczne
- brak podjazdu do budynku i windy dla wózków inwalidzkich

Zakres zadań

  • Wdrażanie polityki bezpieczeństwa systemu informatycznego, zapewnianie bezpieczeństwa sieci oraz ochrona danych
  • Administrowanie kontami pocztowymi, listami mailowymi i systemem anty-spamowym
  • Przygotowywanie i konfiguracja stacji roboczych
  • Sprawowanie opieki technicznej nad sprzętem i oprogramowaniem komputerowym serwisowanie sprzętu komputerowego, modernizowanie i usuwanie usterek
  • Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji sprzętu komputerowego w tym protokołów przekazania
  • Generowanie i weryfikowanie kopii bezpieczeństwa danych z komputerów, serwerów oraz macierzy dyskowych

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 6 miesięcy doświadczenia zawodowego
  • Znajomość systemów operacyjnych Windows
  • Podstawowa znajomość systemów operacyjnych Linux/Unix
  • Znajomość sprzętu sieciowego i zagadnień związanych z budową sieci LAN
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem sieci od strony hardwarowej i softwarowej
  • Znajomość relacyjnych baz danych m.in. MSAccess
  • Znajomość języka: angielski na poziomie B1
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego albo obywatelstwa innego państwa Unii Europejskiej albo obywatelstwa innego państwa, którego obywatele na podstawie umów międzynarodowych lub przepisów prawa wspólnotowego posiadają prawo podjęcia zatrudnienia na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych - ECDL
  • znajomość HTLM