Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Młodszy Kelner / Pomocnik Kelnera

Klient portalu Praca.pl

Poznań

109 dni temu

Ogłoszenie numer: 2638833, z dnia 2019-08-26

Jedna z najlepszych restauracji w Poznaniu wg. międzynarodowego przewodnika Gault&Millau,

poszukuje na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

Jeśli jesteś uśmiechniętą, pracowitą i zaangażowaną osobą przyjdź do nas, poznaj nasz zespół i zostań na dłużej! Nie oczekujemy od Ciebie doświadczenia, wymagamy chęci do pracy, a wszystkiego Cię nauczymy.

Do Twoich obowiązków będzie należało

  • dbanie o bieżące porządki podczas serwisu
  • pomoc przy obsłudze Gości starszym kelnerom
  • wykonywanie zadań zleconych przez starszych kelnerów

Wymagania

Poza chęciami potrzebna Ci będzie aktualna książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych.

Oferujemy

  • pracę w stabilnej i prestiżowej firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • stawkę 13zł netto na godzinę
  • elastyczny grafik
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez profesjonalne szkolenia
Poznaj stanowisko: Kelner / Kelnerka
Kelner / Kelnerka to osoba, która obsługuje klientów w restauracjach, kawiarniach, barach, pubach i innych lokalach gastronomicznych, a także gości na przyjęciach, bankietach, koktajlach i innych imprezach. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: właściwe nakrycie stołu, ustawienie wszystkich naczyń i sztućców zgodnie z zasadami savoir vivre, wybór stolika i zaprowadzenie do niego ...
Praca Kelner / Kelnerka