Młodszy Kierownik Realizacji Robót w budownictwie przemysłowym - Staż

Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o.

Częstochowa

4 dni temu

Młodszy Kierownik Realizacji Robót w budownictwie przemysłowym - Staż


MIEJSCE PRACY: Częstochowa
Opis stanowiska:
 • Wsparcie Kierownika Projektu w procesie przygotowywania wycen i kosztorysów w budownictwie przemysłowym
 • Wsparcie Kierownika Projektu w pracach organizacyjnych oraz w bezpośrednim  nadzorze nad realizacją prac
 • Udział w rozwiązywaniu bieżących problemów technicznych w trakcie realizacji projektu
 • Wsparcie Kierownika Projektu w pracach ogólno - administracyjnych
 • Udział w przygotowywaniu raportów z realizacji oraz rozliczeń końcowych
 • Przygotowywanie dokumentów do procesu przeglądu projektu / oferty
 • Wsparcie Kierownika Projektu i Inżyniera Projektu w opracowywaniu wymagań technicznych projektów
Wymagania:
 • Wykształcenie techniczne, mile widziani studenci ostatniego roku lub absolwenci kierunku budowlanego, mechanicznego lub pokrewnego
 • Umiejętność obsługi programów z pakietu MS Office (w szczególności Excel, Word)
 • Dobra znajomość rysunku technicznego
 • Chęć rozwoju w branży obmurzy ogniotrwałych 
 • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym 
 • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
 • Gotowość do delegacji
Oferujemy:
 • Płatny staż z możliwością zatrudnienia po jego zakończeniu
 • Atrakcyjną ścieżkę kariery zawodowej
 • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w sektorze przemysłowym, w branży obmurzy ogniotrwałych 
 • Elastyczne godziny pracy
 • Elastyczne formy zatrudnienia, dostosowane do dostępności kandydatów

Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o. jest dostawcą usług kompleksowego utrzymania ruchu, remontów, projektów inwestycyjnych i modernizacyjnych. Nasze usługi realizujemy w branżach: mechanicznej, elektrycznej i AKPiA, obmurzy ogniotrwałych, izolacji termicznych, rusztowań i usług diagnostycznych. Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Bilfinger.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Przesyłając swoje dokumenty aplikacyjne (CV, dokumenty poświadczające posiadane doświadczenie, uprawnienia i kwalifikacje, list motywacyjny etc.) zgadzasz się na przetwarzanie przez Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Pożarowej 6 Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.
W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja.is-polska@bilfinger.com
Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji.

W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 12 miesięcy a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 24 miesięcy.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Zgody są dobrowolne i nie mają wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. W każdym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę, wysyłając e-mail na adres: Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o. co nie ma wypływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed cofnięciem zgody.

Poznaj

Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o.

Kierownik robót budowlanych odpowiada za prawidłowe, zgodne z przyjętymi zasadami prowadzenie robót budowlanych oraz przestrzeganie prawa budowlanego. Do jego zadań należy również rozdzielanie zadań pracownikom oraz nadzór nad podwykonawcami. Osoba zatrudniona na tym stanowisku nadzoruje terminowość wykonywanych prac oraz realizację budowy zgodnie z założonym harmonogramem i budżetem. Często kierownik robót ...
Praca Kierownik robót budowlanych