Zobacz więcej ofert pracy

Młodszy kontroler skarbowy

Izba Administracji Skarbowej we Wrocławiu
Wrocław
praca stacjonarna
2012 dni temu
Dyrektor poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Wrocław
Ogłoszenie o naborze Nr 36622

Warunki pracy

• Praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie
• Praca jednozmianowa wykonywana w porze dziennej
• Praca przy oświetleniu naturalnym i sztucznym
• Stanowisko pracy: typowe stanowisko biurowe wyposażone w komputer z monitorem oraz inne urządzenia biurowe
• Budynek biurowy: siedziba Izby Administracji Skarbowej przy ul. Powstańców Śl. 24, 26 we Wrocławiu
• Przy budynku, na parkingu zewnętrznym, znajdują się miejsca dla osób niepełnosprawnych
• Wejście do budynku od strony ul. Powstańców Śl. przystosowane jest dla osób niepełnosprawnych
• Dojazd na wszystkie piętra zapewniony jest dźwigiem osobowym przystosowanym dla osób niepełnosprawnych
• Na każdym piętrze znajdują się toalety dla osób niepełnosprawnych
• Budynek konferencyjny (B) również przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych
• Zaplecze socjalne

Zakres zadań

  • przeprowadzanie kontroli wewnętrznych w celu monitorowania realizacji zadań przez pracowników Izby Administracji Skarbowej;
  • przeprowadzanie kontroli w podległych urzędach;
  • sporządzanie projektów zawiadomień o sposobie załatwienia skarg, wniosków i petycji w celu realizacji zadań komórki;
  • prowadzenie postępowań wyjaśniających dotyczących zjawisk niepożądanych oraz monitorowanie i analizowanie zjawisk w celu zapobiegania korupcji.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Umiejętność obsługi aplikacji biurowych
  • Umiejętność redagowania pism
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Znajomość prawa podatkowego, administracyjnego, karnego
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe