Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Młodszy Operator Wózka Widłowego

Bakoma Sp. z o. o.

Elżbietów

7 dni temu

Największą wartością firmy Bakoma są nasi pracownicy!

www.bakoma.pl

Wiodący producent wyrobów branży mleczarskiej Firma Bakoma Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Elżbietów
Zadania:
  • Kompletowanie wysyłek zgodnie z ustaloną kolejnością (składowanie, przewożenie palet pełnych)
  • Zapewnienie płynności ruchu wewnętrznego (zlecenia transportowe).
  • Przyjmowanie dostaw zewnętrznych, rozładunek
  • Pomoc przy przygotowaniach do inwentaryzacji oraz przy samym procesie inwentaryzacji
  • Załadunek wysyłek
  • Inne prace magazynowe.
Wymagamy:
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowiskach: operator wózka widłowego, uprawnienia na wózki widłowe.
  • Znajomość podstawowej obsługi komputera, terminala, skanera;
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Nastawienia na efektywną pracę zespołową
  • Dyspozycyjność
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę w systemie 3-zmianowym lub - 4 zmianowym
  • Zapewniamy własny transport pracowniczy z kierunków Łowicz, Sochaczew, Płońsk i Wyszogród

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Bakoma Sp. z o.o. powstała po 1989 roku i jest czołowym polskim producentem galanterii mlecznej. Jest spółką ze 100% polskim kapitałem. Produkcja odbywa się w nowoczesnym zakładzie w Elżbietowie. W osiągnięciu najwyższej jakości produktów firma Bakoma wdrożyła kolejno:
  • system HACCP od początku uruchomienia produkcji produktów mlecznych,
  • ISO 9001 – „System zarządzania jakością” – od 1999 roku,
  • ISO 14001 „System zarządzania środowiskowego” – od 2005 roku,
  • ISO 22000 – „System zarządzania bezpieczeństwem żywności” – od 2007 roku,
  • Certyfikacja na zgodność z normami BRC i IFS – od 2012 roku.
Nieustannie unowocześniamy linie produkcyjne, poszukujemy lepszych rozwiązań technologicznych, wprowadzamy innowacyjne naturalne produkty. Rozwijamy się, aby przynosić radość z natury.
DOŁĄCZ DO NAS!

Poznaj

Bakoma Sp. z o.o.

Poznaj nas!

Bakoma Sp. z o. o. powstała w 1989 roku i jest największym polskim producentem galanterii mlecznej. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie, a produkcja jogurtów, serków i deserów mlecznych odbywa się w nowoczesnym zakładzie w Elżbietowie koło Sochaczewa. Bakoma buduje pozycję silnego producenta przetworów mlecznych również za granicą, odkąd Polska weszła do Unii Europejskiej w 2004 roku. Nasze produkty są dostępne w krajach takich jak: USA, Anglia, Irlandia, Portugalia, Słowacja, Węgry, Rumunia, Rosja, Litwa, Estonia. W trosce o jakość oferowanych wyrobów oraz ich bezpieczeństwo Bakoma wdrożyła i utrzymuje system analiz i kontroli punktów krytycznych (HACCP) oraz system zapewnienia jakości zgodny z międzynarodową normą ISO 9001.

Proces Rekrutacji Bakoma

1 Krok
Rozmowa Telefoniczna

Jeśli Twoja aplikacja nas zainteresuje i spełnia nasze oczekiwania na stanowisko na które rekrutujemy możesz spodziewać się telefonu z naszej strony.

2 Krok
Rozmowa Rekrutacyjna

Jeśli po rozmowie telefonicznej nadal jesteś zainteresowany współpracą z nami umówimy spotkanie w dogodnym terminie – poznamy się bliżej.

3 Krok
Propozycja Współpracy

Jeśli na rozmowie warunki współpracy będą odpowiednie dla obu stron otrzymasz propozycję współpracy.

Więcej

Korzyści płynące z współpracy

Opieka medyczna Enel Med

Multisport

Możliwości z korzystania z ubezpieczenia grupowego

Kasa zapomogowo-pożyczkowa

Dofinansowanie do posiłków

Kursy językowe

Więcej

Poznaj stanowisko: Operator Wózka Widłowego

Operator Wózka Widłowego to osoba, która obsługuje przemysłowy wózek, czyli przenosi, podnosi towary. Do podstawowych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: kierowanie wózkiem widłowym, konserwowanie pojazdu oraz ładowanie, rozładowywanie, przemieszczanie towaru, sprzętu lub innych materiałów. Operator Wózka Widłowego ...
Operator Wózka Widłowego Praca Operator Wózka Widłowego

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (652)
Wałbrzych (63)
Legnica (118)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (256)
Toruń (132)
Lubelskie:
Lublin (228)
Chełm (34)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (842)
Tarnów (83)
Nowy Sącz (82)
Mazowieckie:
Warszawa (1975)
Radom (170)
Płock (71)
Opolskie:
Opole (225)