Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Młodszy Planista / Junior Planner

Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o.

Warszawa, Żerań, Annopol

5 dni temu

Essilor Optical Laboratory Polska jest częścią międzynarodowego koncernu, światowego lidera branży optycznej – Grupy Essilor International z siedzibą we Francji, istniejącej przeszło 160 lat na rynku.  Jesteśmy światowym liderem w swojej branży w zakresie innowacyjności technologii oraz produktów.

Od 2002 roku produkujemy w Warszawie najwyższej jakości soczewki okularowe na indywidualne zamówienia naszych klientów. Naszą kluczową misją jest poprawiać jakość widzenia poprzez zapewnienie dostępu do innowacyjnych produktów wysokiej jakości, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów. W naszym warszawskim laboratorium mieści się również Centrum Dystrybucji gotowych soczewek oraz opraw okularowych, które dostarczamy naszym klientom w całej Europie. Zakład produkcyjny w Warszawie zatrudnia ponad 500 osób.

Obecnie, w związku z rozwojem obszaru Supply Chain, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Żerań, Annopol
Zakres obowiązków:
  • zarządzanie zapasami soczewek oraz opraw okularowych w celu zapewnienia wysokiego poziomu serwisu dla klienta,
  • zarządzanie cyklem życia produktu, optymalizacja stanów magazynowych,
  • bieżąca współpraca z lokalnymi działami w obrębie organizacji oraz dostawcami międzynarodowymi w ramach obsługi i koordynacji realizacji zamówień
  • przygotowywanie analiz, prezentacji i raportów w zakresie realizowanych zadań
  • udział w licznych projektach w obrębie łańcucha dostaw oraz wdrożeń nowych produktów
Od osoby na tym stanowisku oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego, mile widziane techniczne – logistyka, zarządzanie i inżynieria produkcji, planowanie produkcji lub pokrewne
  • doświadczenia w pracy na stanowiskach o zbliżonym zakresie obowiązków
  • dobrej znajomości języka angielskiego, umożliwiającej komunikację w sytuacjach zawodowych
  • swobodnego poruszania się po systemach informatycznych, bardzo dobrej umiejętności wykorzystania funkcjonalności programu MS Excel do analizy danych
  • umiejętności analitycznego myślenia, analizy i interpretacji dużej ilości danych
  • komunikatywności oraz nastawienia na współpracę i wymianę informacji w zespole zorientowania na osiąganie celów
  • mile widziane zainteresowanie systemami ERP/bazami danych SQL lub podobne
Ze swojej strony oferujemy Ci:
  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji w Europie
  • Pozytywną atmosferę i pracę w zgranym zespole
  • Docelowo duży poziom samodzielności i decyzyjności w realizacji zadań
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, bogaty pakiet benefitów oraz szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Pracę w międzynarodowym środowisku, możliwość wyjazdów zagranicznych oraz szansę dalszego rozwoju wewnątrz firmy lub w ramach Grupy Essilor

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku

Przesłanie dokumentów aplikacyjnych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-236) przy ul. Annopol 3 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako “RODO”).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Informujemy, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-236) przy ul Annopol 3. Ponadto informujemy, że:

  • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia obecnej oraz przyszłych rekrutacji na stanowisko Młodszego Analityka Finansowego oraz na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody.
  • Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem.
  • Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres 8 miesięcy od rozstrzygnięcia procesu rekrutacji.

POPRAWA JAKOŚCI ŻYCIA
POPRZEZ POPRAWĘ WIDZENIA

Poznaj

Essilor Optical Laboratory Polska jest częścią międzynarodowego koncernu, światowego lidera branży optycznej – Grupy Essilor International z siedzibą we Francji, istniejącej przeszło 160 lat na rynku. Od 2002 roku produkujemy w Warszawie najwyższej jakości soczewki okularowe. Naszą kluczową misją jest poprawiać jakość widzenia poprzez zapewnienie dostępu do innowacyjnych produktów wysokiej jakości, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Grupa bardzo prężnie rozwija swoją działalność, koncentrując się głównie na rynkach europejskich, azjatyckich oraz północnoamerykańskich, zatrudniając przeszło 55 000 pracowników na całym świecie. Nasze laboratorium recepturowe w Warszawie zatrudnia prawie 500 osób.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Planowania Produkcji

Specjalista ds. Planowania Produkcji to osoba, która odpowiada za ciągłość produkcji przez monitorowanie poziomu zapasów półproduktów/surowców. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowuje zestawienia i analizy potrzebne do przygotowania planu produkcji i budżetu, opracowuje harmonogram zamówień (obciążenie stanowisk, stan zapasów i zamówień, ...
Specjalista ds. Planowania Produkcji Praca Specjalista ds. Planowania Produkcji

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o..