Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie Rzeszów
Młodszy Przedstawiciel Handlowy

Zakłady Mięsne OLEWNIK-BIS Sp. z o.o.
Rzeszów
praca stacjonarna
4881 dni temu

Ogłoszenie numer: 129352, z dnia 2011-01-06

Zakłady Mięsne OLEWNIK istnieją od 1989 roku. Od chwili powstania są symbolem doskonałego smaku polskich wędlin. Nowoczesna technologia, wyselekcjonowany surowiec oraz zastosowane receptury gwarantują produktom wysoką jakość.

Miejsce pracy: Rzeszów

Nr Ref.: PH/12/P

Opis stanowiska

  • Prowadzenie i rozwijanie sprzedaży zgodnie z wyznaczonymi celami
  • Reprezentowanie firmy na rynku, opieka nad klientami
  • Planowanie działań w ceu pozyskania nowych klientów

Wymagania

  • Wykształcenie średnie
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów
  • Operatywność i skuteczność w działaniu
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • odpowiednio zorganizowane środowisko pracy z możliwością realizacji swych ambicji oraz rozwoju umiejętności zawodowych