Młodszy Specjalista ds. Analiz Fizykochemicznych

Polpharma Biologics

Duchnice

6 dni temu

Duchnice
Rozwijaj się z nami
Polpharma Biologics to jeden z najnowocześniejszych ośrodków badań i rozwoju oraz produkcji leków biologicznych w Europie. Jesteśmy międzynarodowym zespołem doświadczonych ekspertów oraz ambitnych młodych naukowców posiadających wspólne cele i wartości. Biotechnologia jest naszą pasją, dzięki której wspólnie opracowujemy leki będące nadzieją dla pacjentów cierpiących na ciężkie choroby. Razem tworzymy przyjazne miejsce pracy, w którym możemy się rozwijać oraz realizować swoje ambicje. Dołącz do nas!
Twoje zadania
  • Wykonywanie i rozwój metody LC (RPC, IEC, SEC), elektroforezy kapilarnej i spektroskopii UV;
  • Ocena / kwalifikacja i konserwacją sprzętu fizykochemicznego;
  • Przeprowadzanie walidacji / transferów / optymalizacji metod testowych zgodnie z odpowiednimi protokołami;
  • Wspieranie systemów, które pomagają w testowaniu, ocenie i monitorowaniu jakości i wydajności;
  • Utrzymywanie kontroli, odczynników i wzorców odniesienia wspomagających testy;
  • Przegląd dokumentów dotyczących analiz fizykochemicznych w celu zapewnienia kompletności, dokładności, spójności i jasności;
Jeśli posiadasz
  • Wykształcenie wyższe (chemia, biotechnologia, biologia molekularna, biochemia, farmacja, medycyna lub pokrewne);
  • Znajomość technik analitycznych, takich jak: chromatografia cieczowa, elektroforeza, spektrometria mas, UV / VIS, spektroskopia IR, blotting, w analiza białek i peptydów;
  • Doświadczenie w pracy laboratoryjnej (laboratorium analityczne lub kontroli jakości) w firmie biotechnologicznej lub farmaceutycznej;
  • Znajomość przepisów i wytycznych dotyczących GLP i GMP
  • Biegłą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne.
Oferujemy
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet relokacyjny
  • Dodatkowy dzień wolny
Dołącz do naszego zespołu
Dlaczego warto do nas dołączyć
Napisz, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej career@polpharmabiologics.com

Poznaj

#PolpharmaBiologics to jeden z najnowocześniejszych ośrodków badań i rozwoju oraz produkcji leków biologicznych w Europie. Jesteśmy międzynarodowym zespołem doświadczonych ekspertów oraz ambitnych młodych naukowców posiadających wspólne cele i wartości. Biotechnologia jest naszą pasją, dzięki której wspólnie opracowujemy leki będące nadzieją dla pacjentów cierpiących na ciężkie choroby.
Razem tworzymy przyjazne miejsce pracy, w którym możemy się rozwijać oraz realizować swoje ambicje. Chcielibyśmy, abyś do nas dołączył.

Poznaj stanowisko: Chemik
Chemik jest osobą badającą i analizującą skład chemiczny substancji organicznych i nieorganicznych, przeprowadzającą badania laboratoryjne i konstruującą teorie, jednocześnie weryfikując wiedzę dotychczas znaną. Osoby wykształcone w tym kierunku mogą pracować naukowo, lub w charakterze specjalisty w różnorodnych firmach i przedsiębiorstwach, prowadzących działalność związaną z chemią, przeważnie przedsiębiorstwach produkcyjnych, ...
Praca Chemik