Młodszy Specjalista ds. Jakości Produktu [rekrutacja online]

Farm Frites Poland S.A.

Lębork

86 dni temu

to firma istniejąca na polskim rynku od 1994 roku.
Jesteśmy producentem mrożonych frytek, płatków i placków ziemniaczanych
dla takich marek jak McDonald’s, Farm Frites i Aviko.

Poszukujemy kandydata na stanowisko

Młodszy Specjalista ds. Jakości Produktu
Miejsce pracy: Lębork
Nasze wymagania
  • wykształcenie średnie
  • wrażliwość sensoryczna
  • znajomość technologii produkcji i systemów jakości
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • znajomość środowiska Windows
Twoje zadania
  • obsługa procesów reklamacyjnych
  • obsługa testów produktu
  • organizowanie i prowadzenie badań sensorycznych
  • pomoc w szkoleniach sensorycznych
  • raportowanie
Dla Ciebie
  • umowa o pracę na pełen etat
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia, wymianę doświadczeń
  • dodatkowe świadczenia pozapłacowe (grupowe ubezpieczanie na życie, opieka medyczna, pracowniczy program emerytalny, fundusz socjalny, karty sportowe)

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane podania.

Pracownik zatrudniony na tym stanowisku odpowiada za kontrolę przebiegu procesu produkcyjnego i zapewnienie odpowiedniej jakości wytworzonych produktów, zgodnie z obowiązującymi normami ISO i wymaganiami odbiorców. Określa standardy, które będzie musiał spełnić finalny produkt i dobrać narzędzia oraz model produkcji, który zapewni osiągnięcie tego celu. Na podstawie tych ustaleń tworzy kompleksowy plan procesu produkcji oraz ...
Praca Specjalista ds. Kontroli Jakości