Najnowsze oferty pracy

  • Analityk Kredytowy

    Bank Spółdzielczy w Karczewie   Karczew    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 godz.
    Analiza zdolności kredytowej klienta indywidualnego, instytucjonalnego i JST, w tym: analiza formalno-prawna wnioskodawcy, analiza ekonomiczno-finansowa, analiza transakcji oraz analiza zabezpieczeń; Dokonywanie inspekcji u klientów w fazie przygotowania decyzji kredytowej oraz współudział w...
Praca.pl Praca Mazowieckie Zamienie Specjalista ds. Administracji Kredytów Zamienie
Młodszy specjalista ds. Kontroli Kredytów i Należności

Action S.A.
Zamienie
młodszy specjalista (junior)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
834 dni temu

Grupa ACTION S.A. to jeden z wiodących podmiotów na rynku dystrybucji sprzętu IT/RTV/AGD/GSM w Polsce oraz znaczący producent sprzętu komputerowego. Od 2006 r. Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. ACTION dystrybuuje produkty największych dostawców na świecie, jest producentem sprzętu IT pod własnymi markami: Actina (komputery stacjonarne, serwery), ActiveJet (materiały eksploatacyjne, produkty oświetleniowe i zasilające) oraz Actis (materiały eksploatacyjne). ACTION jest również właścicielem sklepów internetowych sferis.pl oraz gram.pl.

Firma ACTION S.A. poszukuje osób do pracy na stanowisku:
Miejsce pracy: Zamienie
OPIS STANOWISKA:
  • monitoring i kontrola należności
  • kontrola wykorzystywania kredytów kupieckich
  • sprawdzanie salda klienta, wpłat na rachunku bankowym
  • akceptacja i weryfikacja zamówień pod kątem kredytu kupieckiego i płatności
  • monitorowanie terminowości spłat należności, inicjowanie działań windykacyjnych
  • współpraca z instytucjami finansowymi - banki, firmy ubezpieczeniowe
  • sporządzanie bieżących raportów i analiz należności oraz zarządzanie bazą danych klientów kredytowych
  • współpraca z innymi działami firmy
WYMAGANIA:
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym (w mowie i piśmie)
  • mile widziana znajomość drugiego języka
  • znajomość pakietu Microsoft Office (zwłaszcza MS Excel)
  • dobra organizacja pracy
  • samodzielność, sumienność i dokładność
OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Co drugi piątek wolny- wydłużamy weekendy
  • zdobywanie doświadczenia zawodowego w perspektywicznej branży
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i doskonalenia swoich umiejętności
  • prywatną opiekę medyczną jak również ubezpieczenie na życie
U nas rozwiniesz swoją pasję
  • sportową (karta Multisport, siłownia na terenie firmy, sala do squasha)
  • jak również poszerzysz wiedzę z różnych dziedzin życia korzystając z biblioteki pracowniczej
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Poznaj

Action S.A.

ACTION S.A. jest dostawcą dla branży e-commerce, producentem i wielobranżowym dystrybutorem, działającym w sektorze B2B i B2C. Firma notowana na GPW od 2006 roku. Oferta obejmuje produkty IT, elektronikę konsumencką, fotowoltaikę, artykuły dla zwierząt, elektronarzędzia i wiele innych kategorii, o łącznym asortymencie na ponad 50 tysięcy produktów. ACTION S.A. opiera się na trzech filarach biznesu: ACTION Business Center – dystrybuujący zaawansowane rozwiązania, a także sprzedaż e-commerce – detaliczną i zagraniczną do 50 krajów w UE i na świecie. Firma posiada też szereg marek własnych w różnych kategoriach m.in. Activejet z wyposażeniem do biura i domu, ACTINA z profesjonalnym sprzętem dla graczy komputerowych oraz projekty e-commerce jak sferis.pl, krakvet.pl i gram.pl. Własne centrum logistyczne, posiadane przez firmę, gwarantuje dostawę do wybranego miejsca w Polsce w ciągu 24 h, a za granicę w 48 h.