Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Młodszy Specjalista ds. Koordynacji i Standaryzacji Obsługi Prawnej Grupy

TAURON Polska Energia S.A.
Katowice
praca stacjonarna
3812 dni temu

Grupa TAURON to druga co do wielkości zintegrowana grupa energetyczna w Polsce kontrolująca pełen łańcuch wartości, począwszy od wydobycia węgla aż po sprzedaż energii elektrycznej do klientów końcowych. Obejmuje swoim działaniem 18 % powierzchni kraju na terenie pięciu województw. Grupa TAURON to jeden z największych podmiotów gospodarczych w kraju oraz największy sprzedawca i dystrybutor energii elektrycznej. W skład Grupy TAURON wchodzą m.in. TAURON Wytwarzanie, TAURON Dystrybucja, TAURON Sprzedaż, TAURON Obsługa Klienta, Południowy Koncern Węglowy, TAURON Ekoenergia oraz TAURON Ciepło.

TAURON Polska Energia SA jest spółką holdingową w Grupie TAURON notowaną od 2010 roku na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie w ramach WIG20 – indeksu największych spółek giełdowych, zatrudni:

Młodszego Specjalistę ds. Koordynacji
i Standaryzacji Obsługi Prawnej Grupy

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: TPE_2013_07_03

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (prawnicze, administracyjne lub ekonomiczne)
  • mile widziane doświadczenie w branży energetycznej,
  • umiejętność samodzielnego myślenia i kreatywność,
  • doskonała organizacja pracy,
  • orientacja na rezultat,
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • umiejętność sporządzania formalnych pism i dokumentów (analiz, raportów, wykazów, zestawień, projektów umów etc.) z zachowaniem poprawności stylu, formy i treści, bezbłędnych edytorsko,
  • umiejętności analityczne,
  • wykorzystywanie posiadanej wiedzy merytorycznej i doświadczenia zawodowego,
  • umiejętność ustalania priorytetów zadań oraz punktualnego ich wykonywania,
  • umiejętność współpracy i utrzymywania pozytywnych relacji,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność posługiwania się programami prawniczymi oraz bardzo dobra znajomość programów MS Office.
Zakres obowiązków:
  • gromadzenie informacji od Spółek Grupy w obszarze obsługi prawnej,
  • przygotowywanie projektów pism i wszelkich dokumentów w obszarze standaryzacji obsługi prawnej,
  • przygotowywanie zestawień i innych danych na potrzeby sprawozdawczości,
  • opracowywanie harmonogramów i programów szkoleń,
  • organizacja szkoleń, w tym przygotowywanie projektów umów, prowadzenie uzgodnień z wykładowcami, przygotowywanie materiałów szkoleniowych, wynajem sal wykładowych, rezerwacja miejsc hotelowych, etc.
  • opracowanie systemu komunikacji pomiędzy radcami prawnymi i komórkami organizacyjnymi prowadzącymi obsługę prawną Spółek Grupy TAURON,
  • dystrybucja materiałów przekazywanych przez poszczególne Spółki Grupy TAURON,
  • aktualizowanie standardów obsługi prawnej Spółek Grupy TAURON oraz ich udoskonalanie,
  • prowadzenie wszelkich ewidencji, wykazów,
  • archiwizowanie dokumentów znajdujących się w posiadaniu komórki organizacyjnej a w szczególności wniosków ze Spółek Grupy TAURON, wszelkiej korespondencji, wydanych ekspertyz, opracowanych wzorców umów etc.
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w dynamicznym zespole,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
  • pracowniczy Program Emerytalny,
  • możliwość pracy w jednej z największych grup kapitałowych w sektorze energetycznym w Polsce.