Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Młodszy Specjalista ds. kredytów i windykacji z językiem niemieckim

G-Force Sp. z o.o

Katowice

22 dni temu

G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu.
Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z branży: IT i BPO/SSC.
Poszukujemy Kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie zainteresowanych rozwojem kariery na terenie Polski i zagranicy.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako:

Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: GER/CRED/KAT/2018
Zadania:
  • Codzienny kontakt telefoniczny i mailowy z klientami w języku niemieckim
  • Przetwarzanie płatności elektronicznych
  • Zapewnienie sprawnego i terminowego dokonywania płatności
  • Przygotowywanie i wysyłanie wezwań do zapłaty
Oczekiwania wobec kandydatów:
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (od poziomu B2)
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym (od poziomu B1)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w tym Excel)
  • Umiejętność pracy w zespole
Nasz Klient oferuje:
  • Umowę o pracę
  • Szkolenia przygotowujące do wykonywania obowiązków
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie)
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy G-Force Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul.Obrzeżnej 5 w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Windykacji i Restrukturyzacji

Specjalista ds. Windykacji i Restrukturyzacji to osoba, która odpowiada za efektywną windykację należności kredytowych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy: prowadzenie windykacji należności kredytowych, analiza sytuacji finansowej klientów, ocena propozycji restrukturyzacyjnych składanych przez kredytobiorców, sporządzanie planów działań restrukturyzacyjnych wobec klientów ...
Specjalista ds. Windykacji i Restrukturyzacji Praca Specjalista ds. Windykacji i Restrukturyzacji

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (701)
Wałbrzych (42)
Legnica (56)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (119)
Toruń (75)
Lubelskie:
Lublin (98)
Chełm (11)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (715)
Tarnów (33)
Nowy Sącz (32)
Mazowieckie:
Warszawa (1557)
Radom (57)
Płock (34)
Opolskie:
Opole (115)
Nysa (7)