Najnowsze oferty pracy

  • Job Coach

    PrismaWorx Sp. z o.o.   opolskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Holandia
    specjalista junior / mid / senior / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Tasks Daily contact with customer; Beginning of day at customer site; Direct contact with employees; Reports to the Account Specialist; Responsible for carrying out onboarding of new employees in the best possible way: Managing (direct) employees; Job Requirements & Competencies English language...
Praca.pl Praca Opolskie Krapkowice Doradca Personalny Krapkowice
Młodszy specjalista ds. rozwoju personalnego

MULTiSERWIS Sp. z o.o.
Krapkowice
praca stacjonarna
1803 dni temu
Miejsce pracy: Krapkowice

Zakres obowiązków:

  • Planowanie, przygotowywanie oraz realizacja szkoleń wynikających z polityki i harmonogramów szkoleń dla pracowników przedsiębiorstwa
  • Ewidencjonowanie i nadzorowanie baz danych w obszarze kompetencji  i szkoleń pracowników
  • Współtworzenie i realizacji strategii wizerunkowej Spółki

  • Udział w zarządzaniu polityką szkoleniowa i jej realizacja

Oczekiwania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi) -mile widziane
  • Duża motywacja do rozwoju w obszarach związanych ze szkoleniami
  • Łatwość obsługi aplikacji komputerowych (Power Point, Excel)
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w Dziale HR
  • Samodzielność, kreatywność, wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B

Proponujemy:

  • Pracę w dynamicznym zespole, zapewniającym wsparcie i dobrą atmosferę
  • System szkoleń podnoszących kwalifikacje
  • Stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia NNW
  • Bogaty pakiet socjalny – dofinansowanie do wczasów, kultury i sportu, atrakcyjny pakiet medyczny ENEL – MED.