Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Młodszy specjalista ds. umów i realizacji produkcji

INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o.

Rzeszów

187 dni temu

Ogłoszenie numer: 1985718, z dnia 2018-06-13

Firma INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o. powstała w roku 1989. Od momentu powstania następuje stały i systematyczny rozwój przedsiębiorstwa czego dowodem są coraz bardziej ambitne i złożone projekty budowlane. Realizujemy inwestycje na terenie całego kraju. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników z wieloletnim doświadczeniem. Nasze budowy spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i są wyposażone w nowoczesny sprzęt budowlany.

Obecnie poszukujemy osób chętnych na stanowisko:

Miejsce pracy: podkarpackie / Rzeszów

Opis stanowiska

  • Prowadzenie negocjacji z podwykonawcami,
  • Sporządzanie zleceń/umów we współpracy z przedstawicielem działu prawnego,
  • Bieżąca analiza cen usług/materiałów na rynku budowlanym,
  • Prowadzenie i aktualizacja bazy danych firm budowlanych i dostawców będących potencjalnymi podwykonawcami/dostawcami,
  • Współpraca z działem Przygotowania Produkcji przy sporządzaniu ofert,
  • Bieżący kontakt z kadrą zarządzającą budową w celu zapewnienia płynnej i zgodnej z harmonogramem realizacji budowy,
  • Budowanie długofalowych relacji z dostawcami i usługodawcami

Wymagania

  • Wykształcenie budowlane min. średnie,
  • Znajomość rynku budowlanego,
  • Bardzo dobra komunikatywność,
  • Znajomość technik negocjacyjnych,
  • Dokładność i sumienność,
  • Asertywność,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

  • Zdobycie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Po przebytym stażu i pozytywnej opinii opiekuna możliwość zatrudnienia na umowę o pracę

Jesteśmy otwarci na zatrudnienie osoby z orzeczoną niepełnosprawnością.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Umów Budowlanych

Specjalista ds. Umów Budowlanych to osoba odpowiedzialna za przygotowanie formalno - prawnej strony umów budowlanych. Do obowiązków pracownika tego należy, m.in.: sporządzanie umów podwykonawczych, załączników, aneksów i deklaracji wekslowych do umów, sporządzanie zestawień umów realizowanych i planowanych, sporządzanie zleceń, kompletowanie dokumentów rejestrowych firm ...
Specjalista ds. Umów Budowlanych Praca Specjalista ds. Umów Budowlanych

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (794)
Wałbrzych (43)
Legnica (119)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (188)
Toruń (104)
Lubelskie:
Lublin (218)
Chełm (37)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (896)
Tarnów (48)
Nowy Sącz (44)
Mazowieckie:
Warszawa (1924)
Radom (153)
Płock (37)
Opolskie:
Opole (150)
Nysa (64)