Młodszy specjalista IT z komunikatywną znajomością języka niemieckiego

Grafton Recruitment

Katowice

30 dni temu

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 20329)
Młodszy specjalista IT z komunikatywną znajomością języka niemieckiego
Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: 7-26-54565

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma, która świadczy specjalistyczne usługi z obszaru IT. W związku z rozwojem struktur, poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszego specjalisty IT z komunikatywną znajomością języka niemieckiego.


Zakres obowiązków:
  • obsługa klientów zewnętrznych (drogą telefoniczną lub mailową),
  • analiza i rozwiązywanie zapytań w oparciu o wypracowane praktyki firmy,
  • rozwiązywanie prostych problemów IT - udzielanie wsparcia technicznego wynikającego z codziennego użytkowania sprzętu komputerowego - nie wymagamy od Ciebie doświadczenia jak i wykształcenia z obszaru IT.
Wymagania:
  • twoim największym atutem będzie znajomość języków obcych. 
  • jeśli posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym oraz znasz język niemiecki - zapraszamy do rozmów z nami.
Informacje dodatkowe:
  • zatrudnienie w międzynarodowym środowisku,
  • prywatna opieka medyczna,
  • atrakcyjny pakiet socjalny,
  • bogaty pakiet szkoleń (szkolenia wstępne, techniczne, rozwijające kompetencje miękkie).
  • jasna ścieżka kariery (ekspercka lub liderska)
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Poznaj

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. IT 
Specjalista ds. IT – pracownik na tym stanowisku jest odpowiedzialny za bezpośrednie wsparcie techniczne użytkowników, instalacje i konfiguracje sprzętu i oprogramowania, instalacje okablowania oraz konfigurację sieci LAN, WAN, Wybór i zakup sprzętu, oprogramowania i usług teleinformatycznych, prowadzenie ewidencji i rozliczanie zakupów sprzętu, oprogramowanie i usługi oraz pomoc przy wszelkich pracach działu ...
Praca Specjalista ds. IT