Najnowsze oferty pracy

  • Fryzjer Stylista / Fryzjerka Stylistka

    La MakeUp Sp. z o.o.   Warszawa, Wola, Wola Park    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    10 dni
    Zakres obowiązków: Samodzielne strzyżenie damskie / męskie, Koloryzacja trwała oraz koloryzacja ton w ton, Wykonywanie zabiegów dostępnych w salonie, Czynne uczestnictwo w procesie obsługi Klienta.
Zobacz więcej ofert pracy

Młodszy Stylista / Stylista

eobuwie.pl S.A.
Zielona Góra
specjalista (mid)
praca stacjonarna
1019 dni temu
Miejsce pracy: Zielona Góra
Czym będziesz się zajmować?
  • Przygotowywanie stylizacji dla sesji e-commerce oraz wizerunkowych na potrzeby sklepu Modivo i eobuwie.pl,
  • Ścisłą współpracę z fotografami, modelami, stylistami fryzur oraz makijażystami podczas codziennych zajęć,
  • Bieżące monitorowanie najnowszych trendów,
  • Przygotowywanie briefów.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Znajomości aktualnych trendów,
  • Mile widziane doświadczenie na planie zdjęciowym e-commerce,
  • Dyspozycyjności i mobilności,
  • Kreatywności,
  • Wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych i umiejętności pracy w zespole,
  • W przypadku zamieszkania poza Zieloną Górą mile widziana relokacja, w pozostałych przypadkach wymagana wysoka dyspozycyjność do wyjazdów (studio fotograficzne znajduje się w siedzibie w Zielonej Górze).

Prosimy o dołączenie do aplikacji linku do portfolio lub pliku z portfolio w formacie pdf.

Oferujemy:
  • karta Multisport
  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki pracownicze
  • korzystne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zajęcia z języka angielskiego
  • przyjazna atmosfera
  • praca pełna wyzwań