Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Mobilny Doradca Biznesowy

Blu Sanders
Katowice
praca stacjonarna
4915 dni temu

Ogłoszenie numer: 127568, z dnia 2010-12-17

Nasza Firma jest dealerem, jednego z operatorów sieci komórkowych. Naszym celem jest budowanie efektywnej grupy sprzedawców usług telekomunikacyjnych. Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem oraz z otwarciem nowych Biur Obsługi Biznesowej poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

- Pozyskiwanie oraz aktywna obsługa klientów z sektora małych i średnich firm - Budowanie relacji z klientami biznesowymi - Prowadzenie negocjacji handlowych - Realizowanie wyznaczonych celów

Wymagania

- Gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej - Doświadczenie we współpracy z klientami minimum (1 rok) - Wykształcenie minimum średnie - Dobra znajomość obsługi komputera (MS Word, Excel) - Samodzielność i chęć podnoszenia kwalifikacji - Wysoka kultura osobista - Komunikatywność - Ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie założonych celów - Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- Umowę o współpracy na podstawie własnej działalności z Agentem Blu Sanders, bądź umowy dzieło, zlecenie - Bardzo wysokie wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników, wysokie bonusy premiowe - Wsparcie sprzedaży z ramienia Operatora oraz Dealera - Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy - Rozbudowany pakiet szkoleń - Możliwość udziału w atrakcyjnych wyjazdach