Montażysta (skręcanie skrzynek roletowych)
PORTOS Renata, Tomasz Szukalscy Spółka Jawna
Kuchary
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
1 dzień temu

PORTOS S.J. - wielkopolski producent rolet - powstała na początku lat 90-tych w Kaliszu jako firma prywatna Renaty i Tomasza Szukalskich.

Miejsce pracy: Kuchary
Opis stanowiska:
  • kompletacja elementów do złożenia skrzynek,
  • składanie skrzynek według zlecenia,
  • odkładanie gotowych skrzynek w wyznaczone miejsce,
  • obsługa narzędzi: piła, wiertarka, wkrętarka, nitownica, gilotyna,
  • dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy,
Idealny Kandydat na to stanowisko ma:
  • zdolności manualne,
  • mile widziana umiejętność obsługi narzędzi: wiertarka, wkrętarka, nitownica i gilotyna,
  • cechy takie jak: pracowitość, sumienność i dokładność,
  • mile widziane doświadczenie przy docinaniu i skręcaniu elementów,
Co oferujemy jako Pracodawca?
  • umowę o pracę – już od pierwszego dnia w firmie!
  • komfortowe warunki pracy: czyste i przestronne hale produkcyjne, stołówki, wyznaczone miejsca dla osób palących, elektroniczny system ewidencjonowania czasu pracy,
  • prosty i jasny proces wdrożenia –opiekę Specjalisty ds. Personalnych oraz dedykowanego Opiekuna na stanowisku pracy,
  • możliwość realnego wpływu na funkcjonowanie firmy – program „Skrzynka pomysłów” z systemem nagród za najlepsze pomysły na rozwój przedsiębiorstwa i systemu benefitów pracowniczych,
  • możliwość rozwoju oraz awansów wewnętrznych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883.)

Poznaj