Monter / Monterka

Randstad Polska Sp. z o.o.

Katowice

27 dni temu

Szukasz pierwszej pracy, a może zależy Ci na nowych wyzwaniach zawodowych? Praca na montażu w Katowicach. Sprawdź czy ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Katowice
oferujemy
  • wynagrodzenie miesięczne 2250 do 2400 zł brutto
  • atrakcyjne dodatki (premia miesięczna, kwartalna, wakacyjna, roczna)
  • pakiet benefitów (dodatkowe ubezpieczenie, karta sportowa, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do posiłków itp.)
  • bardzo dobry dojazd z Katowic, Sosnowca, Siemianowic Śląskich, Jaworzna, Mysłowic)
  • wynagrodzenie zawsze na czas
  • możliwość długoterminowego zatrudnienia

zadania

  • prace montażowe na linii produkcyjnej
  • wypełnianie dokumentacji stanowiskowej
  • dbanie o jakość produkowanych komponentów

oczekujemy:

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym
  • zdolności manualnych

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Poznaj

randstad. Tutaj najważniejszy jesteś Ty. Wierzymy bowiem, że to Twój potencjał definiuje pracę, a nie odwrotnie. Mamy na to swoją nazwę. human forward.

Poznaj stanowisko: Monter
Monter jest wykwalifikowanym robotnikiem, zaangażowanym w montowanie maszyn i ich naprawę, osobą która posiada wiedzę techniczną, pozwalającą na kompleksową obsługę danego urządzenia. Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmuje się montowaniem podzespołów o szczególnej złożoności, jego praca odbywa się zazwyczaj na taśmie montażowej. Monter, odznaczający się obszerną wiedzę techniczną, posiadający długi staż w danej ...
Praca Monter