Monter stolarki ALU i PVC

MATPLAST Sp. z o.o.

Nowa Ruda

17 dni temu

Ogłoszenie numer: 3381322, z dnia 2020-06-19

FIRMA MATPLAST  Z O.O.

Fabryka Okien i Drzwi  PCV i ALU

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem firmy w Polsce jak i w Europie oraz stale rosnącym zainteresowaniem naszymi rozwiązaniami poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie / Nowa Ruda

Opis stanowiska

  • Montaż okien aluminiowych, drewnianych, pvc
  • Montaż fasad
  • Montaż stolarki aluminiowej PPOŻ
  • Montaż fasad wentylowanych

Wymagania

  • Rzetelność i dokładność
  • Punktualność
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski i Europy (głównie Niemcy)
  • Doświadczenie jako montażysta stolarki okiennej i drzwiowej
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Dokładność
  • Zaangażowanie
  • Dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie na umowę o prace
  • konkurencyjne zarobki (zależne od doświadczenia i zaangażowania)
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Praca w terenie

Listy motywacyjne oraz CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Informujemy, że administratorem Pana / Pani danych osobowych jest Matplast Sp. z o.o. z siedzibą w Nowej Rudzie ul. Bożkowska 3. Przetwarzanie danych osobowych będzie prowadzone wyłącznie dla potrzeb przeprowadzania rekrutacji w nawiązaniu stosunku pracy. Ma Pan / Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w innym celu niż cel podany powyżej, jak również wobec przekazywania swoich danych osobowych innym podmiotom oraz prawo żądania zaprzestania przetwarzania swoich danych osobowych. Z powyższych uprawnień może Pan / Pani korzystać w siedzibie administratora danych, jak również drogą pocztową. Podanie danych jest dobrowolne.

Zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania tylko na wybrane oferty.

Jako osoba ubiegająca się o zatrudnienie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb i na czas procesu rekrutacji prowadzonego przez Matplast Sp. zo.o.( NIP: 1251586400), stosownie do rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 oraz polskiej ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 24.05.2018 r. poz. 1000). Niniejszym pouczono mnie, że mam prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania moich danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Przyjmuję do wiadomości, że wycofanie zgody skutkuje zakończeniem procesu rekrutacji.

Poznaj

Firma Matplast zajmuje się produkcją okien prostokątnych, łukowych i nietypowych z profili PVC oraz aluminium. Specjalizuje się również w produkcji nietypowych konstrukcji okiennych takich jak koła, elipsy, trójkąty, trapezy. W związku z rozbudową oferty usług oraz dynamicznym rozwojem Działu Sprzedaży, poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko:

Poznaj stanowisko: Monter
Monter jest wykwalifikowanym robotnikiem, zaangażowanym w montowanie maszyn i ich naprawę, osobą która posiada wiedzę techniczną, pozwalającą na kompleksową obsługę danego urządzenia. Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmuje się montowaniem podzespołów o szczególnej złożoności, jego praca odbywa się zazwyczaj na taśmie montażowej. Monter, odznaczający się obszerną wiedzę techniczną, posiadający długi staż w danej ...
Praca Monter