Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Monter

STOKOTA sp. z o.o.

Kielce

23 dni temu

STOKOTA Sp. z o.o.

poszukuje osoby na stanowisko

Monter
Miejsce pracy: Kielce
Opis stanowiska:
  • montaż pojazdów specjalistycznych do przewozu paliw
  • wykonywanie elementów zgodnie z dokumentacją techniczną
Wymagania:
  • znajomość rysunku technicznego i podstaw mechaniki samochodowej
  • komunikatywność, chęć do nauki
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność spawania (metoda TIG) będzie atutem
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez STOKOTA Sp. z o.o. z siedzibą w Elblągu, ul. Niska 2, moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez STOKOTA Sp. z o.o. z siedzibą w Elblągu, ul. Niska 2,moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji prowadzonych przez STOKOTA Sp. z o.o., przez okres 1 roku od dnia przekazania moich danych”.

Poznaj

STOKOTA to firma prężnie działająca na rynkach europejskich. STOKOTA oferuje naczepy, przyczepy oraz zabudowy wykonane z aluminium lub stali nierdzewnej do transportu produktów zarówno nie ADR i ADR takich jak paliwo, olej opalowy, LPG i paliwo lotnicze.

Poznaj stanowisko: Monter

Monter jest wykwalifikowanym robotnikiem, zaangażowanym w montowanie maszyn i ich naprawę, osobą która posiada wiedzę techniczną, pozwalającą na kompleksową obsługę danego urządzenia. Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmuje się montowaniem podzespołów o szczególnej złożoności, jego praca odbywa się zazwyczaj na taśmie montażowej. Monter, odznaczający się obszerną wiedzę techniczną, posiadający długi staż w danej ...
Monter Praca Monter