Zobacz więcej ofert pracy

Naczelnik wydziału

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
2048 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 34070

Warunki pracy

Pracownikom oferujemy:
– proponowane wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 7120 zł brutto, ustalone wg mnożnika 3,8,
– dodatek za wysługę lat (powyżej 5 lat) od 5 do 20% wynagrodzenia w zależności od udokumentowanego stażu pracy,
– trzynaste wynagrodzenie, bogaty pakiet szkoleń, staże eksperckie, refundacje nauki języka i studiów podyplomowych,
– pakiet socjalny: platforma Benefit, dofinansowanie wypoczynku, pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach, sala ćwiczeń w budynku Ministerstwa,
– możliwość wykupienia ubezpieczenia zdrowotnego i polisy na życie w preferencyjnej cenie, możliwość dofinansowania kart sportowych (FitProfit), ruchomy system czasu pracy: rozpoczęcie pracy w godz. 7.30-9.00.
Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań
– obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego w tym liczne kontakty bezpośrednie, telefoniczne, mailowe,
– praca przy komputerze,
– opis dostępności budynku dla osób z niepełnosprawnością znajduje się na stronie ministerstwa http://www.miir.gov.pl/strony/ministerstwo/praca-w-ministerstwie/,

Zakres zadań

  • Zarządzanie podległą komórką organizacyjną.
  • Zapewnienie zgodności w ramach realizowanych Programów Operacyjnych (Inteligentny Rozwój oraz Innowacyjna Gospodarka) z przepisami pomocy publicznej.
  • Nadzór nad procesem legislacyjnym dotyczącym programów pomocy publicznej w formie rozporządzeń.
  • Udział w postępowaniach notyfikacyjnych, pre - notyfikacyjnych przed Komisją Europejską czy też kontakty z organanami UE w celu ustalenia interpretacji przepisów.
  • Nadzór nad przygotowywanymi w ramach ww. Programów Operacyjnych analizami prawnymi, interpretacjami oraz wzorcowymi postanowieniami umowy o dofinansowanie projektu dla beneficjentów.
  • Prowadzenie spraw z zakresu ochrony danych osobowych w ww. Programach Operacyjnych.
  • Wydawanie decyzji administracyjnych o zwrot dofinansowania oraz prowadzenie postępowań egzekucyjnych.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe magisterskie lub równoważne
doświadczenie zawodowe/staż pracy: 4 lata doświadczenia zawodowego w obszarze funduszy unijnych i/lub pomocy publicznej oraz rok w kierowaniu zespołem lub na samodzielnym stanowisku
  • wiedza z zakresu wdrażania funduszy unijnych
  • znajomość ustawy o finansach publicznych,
  • znajomość przepisów z zakresu pomocy publicznej
  • organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów,
  • kompetencje: współpraca, komunikacja, zarządzanie ludźmi, myślenie analityczne, podejmowanie decyzji i odpowiedzialność,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe