Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Nastawiacz maszyn

Human & Hunter Sp. z o.o.

Pabianice

7 dni temu

Human & Hunter Sp. z o.o. (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasowywać profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy. Dla jednego z naszych klientów, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Pabianice
Nr ref.: NM/EB/Ł
Zadania:
  • obsługa maszyn, robotów i urządzeń produkcyjnych
  • dbanie o właściwy stan techniczny maszyn - konserwacja i drobne naprawy w zakresie mechaniki
  • prowadzenie pomiarów i kontroli oraz korygowanie procesów
  • realizacja założonych celów ilościowych i jakościowych
  • aktywny udział w programach poprawiających efektywność i bezpieczeństwo pracy
  • zgłaszanie pomysłów dotyczących usprawnienia oraz realizacja procesu ciągłego doskonalenia
Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe
  • podstawowa wiedza z zakresu mechaniki
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych/na podobnym stanowisku – dodatkowy atut
  • uprawnienia SEP – mile widziane
Nasza oferta:
  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (od pierwszego dnia bezpośrednio z pracodawcą)
  • zaplecze socjalne: pożyczki na preferencyjnych warunkach, paczki dla dzieci oraz świadczenia z okazji Świąt, imprezy integracyjne
  • benefity: opieka medyczna w Przychodni Zakładowej, dofinansowanie do posiłków, karta Benefit System
  • dodatek stażowy
  • szerokie możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego

Poznaj

Poznaj stanowisko: Operator Maszyn

Osoby zatrudnione na stanowisku operatora maszyn są odpowiedzialne za obsługę maszyn i urządzeń wykorzystywanych przy procesach zachodzących w danej firmie. Odpowiada on za szereg czynności związanych z urządzaniami będącymi na wyposażeniu firmy. Operator wykonuje pracę na podstawie obowiązującej dokumentacji. Jego zadaniem jest także kontrola stanu technicznego, dbałość o czystość maszyn i ich otoczenia, bieżąca konserwacja, ...
Operator Maszyn Praca Operator Maszyn

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (815)
Wałbrzych (67)
Legnica (97)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (244)
Toruń (151)
Lubelskie:
Lublin (247)
Chełm (34)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (941)
Tarnów (63)
Nowy Sącz (62)
Mazowieckie:
Warszawa (2241)
Radom (169)
Płock (99)
Opolskie:
Opole (243)
Nysa (87)