Oczyszczacz odlewów

Lumel Alucast Sp. z o.o.

Zielona Góra

16 dni temu

Należymy do czołowych europejskich producentów urządzeń automatyki przemysłowej oraz precyzyjnych odlewów ciśnieniowych. Działamy na rynku od 1953 r. LUMEL ALUCAST Sp. z o. o. specjalizuje się w - produkcji i obróbce odlewów wysokociśnieniowych ze stopów aluminium - projektowaniu i wykonawstwie form i narzędzi - usługach w zakresie obróbki mechanicznej (CNC), powierzchniowej, lakierowania i montażu - doradztwie technicznym

Miejsce pracy: Zielona Góra
Nr ref.: OO/2020
Opis stanowiska:
  • oczyszczanie, szlifowanie detali aluminiowych (eliminowanie ostrych krawędzi, chropowatych powierzchni) w celu przygotowania powierzchni do lakierowania,
  • obsługa narzędzi tj. wybijaki, pilniki, szlifierki ręczne i stołowe,
  • realizacja normy ilościowej i raportowanie prac.
Wymagania:
  • zaangażowanie i chęć do pracy,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.
Oferujemy:
  • pracę na akord z gwarantowanym wynagrodzeniem minimalnym,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • profesjonalne wdrożenie do pracy na obejmowanym stanowisku,
  • szkolenia wspierające rozwój zawodowy,
  • pakiet świadczeń socjalnych, m.in.: dopłaty do wakacji, świąt, koloni, karty multisportowe,
  • atrakcyjną ofertę ubezpieczenia grupowego,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość udziału w dofinansowanym przez Spółki kursie języka angielskiego,
  • dobrą atmosferę i pełne wsparcie przełożonego i Prezesa przez cały okres pracy w Lumel.

Poznaj

Informacje o firmie:

Od 1954r. marka LUMEL znana jest na całym świecie z produkcji najwyższej jakości aparatury pomiarowej i odlewów wysokociśnieniowych. Wysoką pozycję na rynku osiągnęliśmy dzięki konsekwentnie prowadzonej polityce rozwoju, kompetencjom naszych pracowników oraz nowoczesnym środkom technik projektowania, produkcji i badań.
Dostarczamy kompleksowe rozwiązania dla sektora energetyki i automatyki przemysłowej oraz przemysłu: motoryzacyjnego, chemicznego, hutniczego, HVAC, czy spożywczego.

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny
Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej pracy istotne ...
Praca Robotnik Produkcyjny