Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Operator aplikacji GIS

PLAN S.A.

Lubuskie

58 dni temu

Ogłoszenie numer: 3059141, z dnia 2020-02-11

Firma PLAN S.A.

Miejsce pracy: lubuskie

Opis stanowiska

Firma PLAN S.A. w Warszawie, ul. Puławska 479 poszukuje studentów do digitalizacji dokumentacji ewidencji zabytków nieruchomych i archeologicznych dla Narodowego Instytutu Dziedzictwa (NID). Oferujemy elastyczny czas pracy z możliwością pracy zdalnej, niepowtarzalną możliwość zapoznania się dokumentacją zabytków nieruchomych i archeologicznych dla całego kraju, pracę w młodym i dynamicznym zespole.

Wymagania

  • Dyspozycyjność i zaangażowanie
  • Preferujemy osoby z wykształceniem w kierunku archeologia, historia sztuki, gospodarka przestrzenna, geodezja lub podobne.
  • Wymagamy zaangażowanie na poziomie min. ¾ etatu (pełen etat lub więcej będzie dodatkowym atutem).
  • Doświadczenie i umiejętności w zakresie GIS będą dodatkową zaletą.

Planujemy również uruchomienie systemu dwuzmianowego.
Dla osób, które spełnią wymagania i sprawdzą się w zespole praca na co najmniej rok.

Oferujemy

  • Praca zdalna
  • Praca na akord

Specjalista ds. administracyjnych to osoba odpowiedzialna za dobre funkcjonowanie administracji w firmie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych, przygotowywanie okresowych statystyk, raportów, zestawień, sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości zgodnie z procedurami, prowadzenie baz danych pracowników, dbałość o wysoką jakość i ...
Praca Specjalista ds. Administracyjnych