Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Operator automatów CNC

Trenkwalder

Łódź, Widzew

56 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla naszego klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Łódź, Widzew
Nr ref.: CNC/LOD/0718
Obowiązki:
  • obsługa maszyn sterowanych numerycznie.
Wymagania:
  • doświadczenie w obsłudze maszyn CNC - mile widziane,
  • kurs operatora obrabiarek sterowanych numerycznie - mile widziane,
  • doświadczenie w pracy na produkcji bądź przy obsłudze maszyn produkcyjnych,
  • chęć do pracy w systemie 3-zmianowym.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na długi okres,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

Poznaj

Trenkwalder

Dlaczego warto?

Agencja Zatrudnienia Trenkwalder należy do grupy Trenkwalder International AG, która jest jedną z wiodących agencji pracy tymczasowej w Europie z obrotem powyżej 1 miliarda euro i zatrudnieniem ponad 55 000 pracowników. Trenkwalder działa w 17 krajach Europy. Dzięki doświadczeniu zebranemu podczas 30 lat działalności na europejskim rynku pracy Trenkwalder oferuje swoim Klientom kompleksowe usługi z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, dopasowane do unikalnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa.

Poznaj stanowisko: Operator CNC

Operator CNC jest osobą odpowiedzialną za obsługiwanie specjalistycznych maszyn i urządzeń, służących do obrabiania tworzyw sztucznych i metali. Osoba zatrudniona w tym charakterze posiada niezbędne kwalifikacje i wiedzę pozwalającą na obsługiwanie nie tylko tradycyjnych maszyn, lecz także skomplikowanych, elektronicznych robotów, sterowanych elektronicznie. Operator CNC samodzielnie dobiera odpowiednie materiały i tworzywa, a ...
Operator CNC Praca Operator CNC