Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Operator Automatów Prętowych

Manuli Hydraulics Polska S.A.

Mysłowice

127 dni temu

Manuli Hydraulics Polska S.A

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu Manuli Rubber Industries działającego m.in. w sektorze produkcji części hydraulicznych. Dbamy o to, by zapewnić wszystkim naszym pracownikom najlepsze możliwe warunki pracy, stabilne zatrudnienie i możliwości rozwoju.

Otwieramy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Mysłowice
Jakie będą Twoje obowiązki?:
  • Obsługa powierzonych trzech automatów prętowych zapewniając ciągłość produkcji z punktu widzenia jakościowego i ilościowego,
  • Autokontrola
  • Utrzymanie czystości na stanowisku pracy,
Jakie są nasze wymagania?
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

  • Znajomość podstaw rysunku technicznego

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w organizacji o stabilnej pozycji na rynku
  • Gwarantowany wzrost wynagrodzenia,
  • Pełen pakiet socjalny (m.in. bony i paczki świąteczne, dopłaty do wypoczynku dzieci w wieku szkolnym),
  • Bbezpieczenie grupowe PZU.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 2016 r., str. 1-88), zwanym dalej RODO, informuję, że: Administratorem Twoich danych osobowych jest Manuli Hydraulics Polska S.A. z siedzibą pod adresem: ul. Brzezińska 50, 41-404 Mysłowice. Masz prawo do żądania dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych

Poznaj stanowisko: Operator Maszyn

Osoby zatrudnione na stanowisku operatora maszyn są odpowiedzialne za obsługę maszyn i urządzeń wykorzystywanych przy procesach zachodzących w danej firmie. Odpowiada on za szereg czynności związanych z urządzaniami będącymi na wyposażeniu firmy. Operator wykonuje pracę na podstawie obowiązującej dokumentacji. Jego zadaniem jest także kontrola stanu technicznego, dbałość o czystość maszyn i ich otoczenia, bieżąca konserwacja, ...
Operator Maszyn Praca Operator Maszyn

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (798)
Wałbrzych (70)
Legnica (122)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (303)
Toruń (189)
Lubelskie:
Lublin (258)
Chełm (58)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (861)
Tarnów (102)
Nowy Sącz (95)
Mazowieckie:
Warszawa (2298)
Radom (192)
Płock (75)
Opolskie:
Opole (263)
Nysa (88)