Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Operator koparki kołowej
STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o.
Katowice
38 dni temu

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Zostań częścią naszego zespołu!

Na potrzeby Dyrekcji PH Oddział Katowice poszukujemy osób na stanowisko

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • praca przy obsłudze sprzętu ciężkiego
  • praca przy robotach  precyzyjnych ; profilowanie skarp i wykopów rowów

Wymagania:

  • uprawnienia do obsługi koparki kołowej
  • miejsce zamieszkania woj.; śląskie
  • doświadczenie zawodowe mile widziane
  • dobra organizacja pracy,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • sumienność, dyspozycyjność, fachowość

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pakiet medyczny w Luxmed
  • terminowe wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia pracy i odzież roboczą
  • specjalistyczne kursy i uprawnienia
  • posiłki profilaktyczne
  • zakwaterowanie (w przypadku pracy poza miejscem zamieszkania)
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.