Operator koparko-ładowarki

STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o.

Katowice

56 dni temu

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Zostań częścią naszego zespołu!

Na potrzeby Dyrekcji PH Oddziału Katowice poszukujemy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • Praca przy obsłudze sprzętu ciężkiego (koparko-ładowarki)

Wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi koparko-ładowarki
  • Miejsce zamieszkania woj.;śląskie
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku operatora koparko-ładowarki
  • Dobra organizacja pracy, zaangażowanie ,sumienność , fachowość
  • Mile widziane dodatkowe uprawnienia na sprzęt drogowy
  • Prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet medyczny w Luxmed
  • Terminowe wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy i odzież roboczą
  • Specjalistyczne kursy i uprawnienia
  • Posiłki profilaktyczne
  • Zakwaterowanie (w przypadku pracy poza miejscem zamieszkania)
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.