Operator linii produkcyjnej

PLASTEAM.SP. ZO.O.

Baniocha

1 dzień temu

Ogłoszenie numer: 3973371, z dnia 2020-11-30

Plasteam Sp. z o.o. jest producentem toreb zakupowych z PE oraz z papieru.

Miejsce pracy: mazowieckie / Baniocha

Opis stanowiska

  • przygotowanie maszyny do produkcji
  • przezbrojenie maszyny
  • nadzór nad prawidłową pracą maszyny
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na produkcji
  • zmysł techniczny
  • gotowość do pracy w systemie 4-zmianowym

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • godziwe wynagrodzenie
  • możliwy dowóz do miejsca pracy

Wynagrodzenie

Od 4000 PLN

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Pracownik Operator Produkcji jest wykwalifikowanym członkiem personelu produkcyjnego, odpowiedzialnym za bieżącą obsługę urządzeń, wykorzystywanych w przedsiębiorstwie. Operator produkcji częstokroć jest odpowiedzialny za nadzorowanie prawidłowego funkcjonowania taśmy produkcyjnej. Osoba obsadzona na tym stanowisku, jako najbardziej doświadczona i posiadająca największą wiedzę spośród personelu hali produkcyjnej, na temat ...
Praca Pracownik Operator Produkcji