Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Operator Maszyn (autoklawy)

Gi Group Sp z o.o.

Żywiec

60 dni temu

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

 

ŚWIETNA OFERTA Z BONUSAMI CZEKA NA CIEBIE!


Dołącz do zespołu pracowników naszego Klienta,
który działa aż w 24 krajach na świecie i posiada aż 96 zakładów.

Szukamy zmotywowanych osób na stanowisko

Operator Maszyn (autoklawy)
Miejsce pracy: Żywiec
Co mamy dla Ciebie?
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość uzyskania wysokich premii,
  • pakiety dodatkowe (Luxmed, Multisport, ubezpieczenie NW),
  • możliwość zdobycia doświadczenia u lidera w branży,
  • umowę o pracę tymczasową.
Twoje podstawowe zadania to:
  • prace produkcyjne związane z obsługą maszyn,
  • kontrola jakości wytwarzanego produktu.
Wystarczy, że:
  • posiadasz motywację do pracy,
  • potrafisz pracować w zespole,
  • jeśli masz doświadczenie na podobnym stanowisku – będzie to mile widziane.

Nie zwlekaj i prześlij nam swoje CV.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 dla celów rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.

https://pl.gigroup.com/klauzula-informacyjna-rekrutacja/

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 w przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.

https://pl.gigroup.com/klauzula-informacyjna-rekrutacja/

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 w celu kierowania do mnie informacji o charakterze marketingowym. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.

https://pl.gigroup.com/klauzula-informacyjna-marketing/

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 dla celów marketingu bezpośredniego, w tym do wykorzystania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.

https://pl.gigroup.com/klauzula-informacyjna-marketing/

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez spółki powiązane z GI Group sp. z o.o., tj. Wyser sp. z o.o., Qibit sp. z o.o., Generale Industrielle Polska sp. z o.o., w przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.

https://pl.gigroup.com/klauzula-informacyjna-marketing/

Poznaj

Gi Group Sp z o.o.

O nas?

Gi Group jest międzynarodową firmą wspierającą pracodawców w usprawnianiu procesów wewnętrznych związanych z zatrudnianiem i szkoleniem pracowników. Od ponad 10 lat dostarcza kompleksowe rozwiązania HR i oferuje pełen zakres usług HR w tym m.in. rekrutacje stałe i tymczasowe, doradztwo personalne oraz outsourcing. Gi Group w Polsce posiada 14 oddziałów i 9 SMS w miastach na terenie całego kraju.

Proces rekrutacji

KrokRozmowa telefoniczna
KrokSpotkanie rekrutacyjne
KrokPropozycja współpracy

Poznaj stanowisko: Pracownik Operator Produkcji

Pracownik Operator Produkcji jest wykwalifikowanym członkiem personelu produkcyjnego, odpowiedzialnym za bieżącą obsługę urządzeń, wykorzystywanych w przedsiębiorstwie. Operator produkcji częstokroć jest odpowiedzialny za nadzorowanie prawidłowego funkcjonowania taśmy produkcyjnej. Osoba obsadzona na tym stanowisku, jako najbardziej doświadczona i posiadająca największą wiedzę spośród personelu hali produkcyjnej, na temat ...
Pracownik Operator Produkcji Praca Pracownik Operator Produkcji

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (706)
Wałbrzych (45)
Legnica (81)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (166)
Toruń (108)
Lubelskie:
Lublin (194)
Chełm (23)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (824)
Tarnów (37)
Nowy Sącz (27)
Mazowieckie:
Warszawa (1980)
Radom (129)
Płock (50)
Opolskie:
Opole (207)
Nysa (54)
Podkarpackie:
Rzeszów (120)
Przemyśl (36)
Podlaskie:
Białystok (92)
Suwałki (35)
Łomża (20)
Pomorskie:
Gdańsk (402)
Gdynia (162)
Słupsk (47)
Śląskie:
Katowice (479)
Częstochowa (121)
Świętokrzyskie:
Warmińsko-mazurskie:
Olsztyn (117)
Elbląg (61)
Ełk (32)
Wielkopolskie:
Poznań (543)
Kalisz (67)
Konin (30)
Zachodniopomorskie:
Szczecin (287)
Koszalin (64)
Kołobrzeg (29)
Auchan (163)
Tesco (106)
Inditex (26)
Bricoman (11)
STRABAG (4)
ABB (96)
Accenture (277)
Carrefour (95)
PKO BP (322)
PwC (10)
KPMG (32)
Orange (20)
IKEA (17)
Budimex (37)

Rekrutują z Praca.pl