Zobacz więcej ofert pracy

Operator Maszyn Introligatorskich

EMERALD Sp. z o.o.
Gliwice
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
15 dni temu
Jesteśmy producentem ekspozytorów oraz opakowań z tektury falistej. Nasze atuty to ponad 25 letnie doświadczenie w branży oraz unikalna technologia do produkcji materiałów Point-Of-Sale. W związku z dynamicznym rozwojem ekologicznych materiałów opakowaniowych i ekspozycyjnych poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice
Opis stanowiska:
  • obsługa maszyn i urządzeń introligatorskich, takich jak:
    • kaszerownica półautomatyczna i automatyczna
    • sztanctygiel oraz automat sztancujący
    • gilotyna
Oczekujemy:
  • poszukujemy osoby z doświadczeniem w pracy na introligatorni, nie jest to jednak warunek konieczny (chętnie przeszkolimy zaangażowane osoby)
  • doświadczenie w samodzielnej obsłudze innych maszyn produkcyjnych
  • wysoka samodyscyplina
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność pracy w niewielkim zespole (4-6 osób)
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej i stale rozwijającej się firmie
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi produkcyjnych
  • zdobywanie nowych doświadczeń i rozwoju zawodowego
  • profesjonalne szkolenie i wsparcie w realizacji zadań
  • kartę MultiSport

Poznaj

Jesteśmy producentem ekspozytorów oraz opakowań z tektury falistej. Nasze atuty to ponad 25 letnie doświadczenie w branży oraz unikalna technologia do produkcji materiałów Point-Of-Sale