Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Operator maszyn wtryskowych / Pracownik utrzymania ruchu

P.W. Masterchem S.J.

Zielona Góra

157 dni temu

Ogłoszenie numer: 1893654, z dnia 2018-01-18

Firma produkująca opakowania i preformy plastikowe PET zatrudni pracowników na stanowisku:

Miejsce pracy: lubuskie / Zielona Góra

Opis stanowiska

  • wykonywanie bieżących napraw maszyn i urządzeń
  • nadzór nad procesem produkcyjnym pod kątem parametrów technologicznych
  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów jakościowych
  • przezbrajanie maszyn

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne (profil elektronika, automatyka, mechanika)
  • ogólna wiedza techniczna z zakresu budowy maszyn
  • umiejętność czytania dokumentacji i schematów
  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • kreatywność
  • asertywność i dyspozycyjność pracownika
  • uprawnienia na wózki widłowe
  • uprawnienia SEP do 1kV

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w prężnie działającej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowa o pracę
  • przyuczenie na dane stanowisko
  • premię uznaniową, bony na święta, karta OkSystem

Poznaj stanowisko: Pracownik Operator Produkcji

Pracownik Operator Produkcji jest wykwalifikowanym członkiem personelu produkcyjnego, odpowiedzialnym za bieżącą obsługę urządzeń, wykorzystywanych w przedsiębiorstwie. Operator produkcji częstokroć jest odpowiedzialny za nadzorowanie prawidłowego funkcjonowania taśmy produkcyjnej. Osoba obsadzona na tym stanowisku, jako najbardziej doświadczona i posiadająca największą wiedzę spośród personelu hali produkcyjnej, na temat ...
Pracownik Operator Produkcji Praca Pracownik Operator Produkcji