Operator maszyn wtryskowych

Masterchem Logoplaste Sp. z o.o.

Zielona Góra

1 dzień temu

Jesteśmy jednym z czołowych producentów opakowań PET i zamknięć do chemii gospodarczej, kosmetyków, artykułów spożywczych.

Zatrudnimy do działu wtrysku (produkcja zamknięć), do przetwórstwa plastiku

Miejsce pracy: Zielona Góra

Opis stanowiska:

  • wykonywanie bieżących napraw maszyn i urządzeń
  • nadzór nad procesem produkcyjnym pod kątem parametrów technologicznych
  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów jakościowych
  • przezbrajanie maszyn

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne (profil elektronika, automatyka, mechanika)
  • ogólna wiedza techniczna z zakresu budowy maszyn
  • umiejętność czytania dokumentacji i schematów
  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie w podobnym dziale

Mile widziane:

  • doświadczenie w technologii procesu produkcji
  • kreatywność
  • asertywność i dyspozycyjność pracownika
  • uprawnienia na wózki widłowe
  • uprawnienia SEP do 1kV

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki pracy w rozwijającej się firmie
  • umowa o pracę na pełny etat
  • możliwość rozwoju
  • przyuczenie na dane stanowisko
  • wynagrodzenia stałe + premia uznaniowa
  • bony świąteczne, okolicznościowe, karta OKsystem

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku:

Poznaj

Poznaj stanowisko: Operator Maszyn
Osoby zatrudnione na stanowisku operatora maszyn są odpowiedzialne za obsługę maszyn i urządzeń wykorzystywanych przy procesach zachodzących w danej firmie. Odpowiada on za szereg czynności związanych z urządzaniami będącymi na wyposażeniu firmy. Operator wykonuje pracę na podstawie obowiązującej dokumentacji. Jego zadaniem jest także kontrola stanu technicznego, dbałość o czystość maszyn i ich otoczenia, bieżąca konserwacja, ...
Praca Operator Maszyn