Operator maszyn

SONAC Osetnica Sp. z o.o.

Osetnica 1C, 59-225 Chojnów

6 dni temu

Sonac Osetnica Sp. z o.o., część amerykańskiego koncernu Darling Ingredients Inc., produkuje wysokiej jakości składniki do karm dla zwierząt i ryb.

 Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Twoje zadania:
  • obsługa oraz monitorowanie pracy urządzeń produkcyjnych,
  • bieżąca kontrola jakości,
  • wytwarzanie produktu zgodnie z zaleceniami,
  • odpowiedzialność za bezpieczeństwo w miejscu pracy.
Nasze wymagania:
  • wykształcenie min. zawodowe, preferowane średnie techniczne,
  • obsługa komputera (MS Office),
  • precyzyjność oraz dokładność w działaniu,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w grupie.
Mile widziane:
  • prawo jazdy kat. B.,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • uprawnienia SEP E1,
  • doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • odpowiedzialną pracę w stabilnej firmie,
  • zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę, w systemie 3 -zmianowym,
  • pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, karta paliwowa, możliwość ubezpieczenia grupowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Poznaj

SONAC OSETNICA Sp. z o.o.

Poznaj stanowisko: Operator Maszyn
Osoby zatrudnione na stanowisku operatora maszyn są odpowiedzialne za obsługę maszyn i urządzeń wykorzystywanych przy procesach zachodzących w danej firmie. Odpowiada on za szereg czynności związanych z urządzaniami będącymi na wyposażeniu firmy. Operator wykonuje pracę na podstawie obowiązującej dokumentacji. Jego zadaniem jest także kontrola stanu technicznego, dbałość o czystość maszyn i ich otoczenia, bieżąca konserwacja, ...
Praca Operator Maszyn