Zobacz więcej ofert pracy

Operator Maszyn

ALPEX Sp. z o.o.
Łęczeszyce
praca stacjonarna
4034 dni temu

Ogłoszenie numer: 272794, z dnia 2013-04-29

  Alpex Sp. z o.o. – producent koncentratów soków owocowych dla przemysłu spożywczego .
Położona jest w największym „sadzie Europy” zagłębiu grójecko-wareckim.

Aktualnie poszukujemy kandydatów z powiatów: białobrzeskiego, grójeckiego i rawskiego na stanowisko:

Miejsce pracy: Łęczeszyce

Opis stanowiska

  • Przestrzeganie zasad prawidłowej obsługi urządzeń zgodnie z wytycznymi zawartymi w instrukcji obsługi
  • Obsługa maszyn
  • Współpraca z innymi operatorami
  • Realizacja bieżących poleceń przełożonego
  • Przestrzeganie procedur i instrukcji dotyczących pracy na danym stanowisku
  • Prowadzenie raportów pracy urządzenia, na którym się pracuje
  • Uczestnictwo w przeglądach i konserwacji swojego stanowiska pracy

Wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe mechaniczne lub średnie techniczne
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • Kreatywność, solidność, uczciwość, sumienność

Oferujemy

  • Umowę o pracę po okresie próbnym
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Ubezpieczenie grupowe